Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strzelająca kuchenka pomóżcie proszę was

Polecane posty

Gość gość

Kilka dni temu piekłam w piekarniku nagle wywalilo korki z prądu. 2 raz włączyłam i dalej to samo. I z piekarnika z czerwonej lampeczki poszły iskry 2 razy. W tej chwili ta żarówka nie jest czerwona tylko czarna. Maz mówi zeby wezwać elektryka ciekawe jakiego. A ja chcę kupić nową kuchenkę bo po prostu się boje za mnie zabije albo kupnie prąd. Wydaje mi się ze jest to mega niebezpieczne. A on się na mnie drze ze wyslam. Bo do tego musimy kupi lodowke bo TE nam padła 2 tyg temu spokojnie używam w tym momencie staraj. Szlag mnie na męża trafia A może to ja faktycznie przesadzam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż ma racje, weźcie elektryka najpierw bo nowa kuchenka może nie rozwiązać problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka może być przyczyną ? W ten czas jak piekłam nic innego nie chodziło oprócz lodówki. Niby coś tam ja rozkręcal i żaden kabelek się nie stopil ani nie dotykał do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech maz naprawi piekarnik-jak go prąd kopnie to za odszkodowanie kupisz sobie nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego jest to zwarcie ? Czy to jest do naprawienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też tak było, wywalało korki, potem żarówka się spaliła, parę dni później poszedł wiatrak i sprzęt był do wyrzucenia. Okazało się, że było zwarcie przy podpince głównego kabla do kuchenki. Tak więc może jak wezwiecie jeszcze elektryka (a lepiej serwisanta kuchenek) to jeszcze ją uratujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też było zwarcie i poszły iskry z tej lampeczki. Okazało się, że od gorąca nadtopiła się osłonka kabli prowadzących do tej lampki i robiło się zwarcie, wystarczyło zaizolować i kuchenka dalej działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja go wezmę nikogo nie znam. Mamy tylko kolegę który jest po szkole ale czy on coś pomoże.... ale warto zadzwonić może akutrat coś pomoże. A czy może mnie w tej sytuacji porazic prądem ? Do tego gniazdka wkładam wszystko tzn czajnik mikrofale zasami i miksery itp. I nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu szukasz po ogłoszeniach, możesz wezwać też prywatnie mechanika z firmowego serwisu, i tyle. Możesz ewentualnie zapytać sąsiadek, koleżanek albo popatrzeć na opinię na forach. No litości, naprawdę będziesz kupować nowy sprzęt za każdym razem jak coś się zepsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz w domu mieszkaniu starą czy nową instalację elektryczną? Jesli stara moze to byc wina instalacji .kupisz nowy sprzęt i tez spalisz. Trzeba sprawdzić co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×