Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 800 000 starczy na dom 200 000 metrów, działkę mamy

Polecane posty

Gość gość
tam jest możliwośc jakichś negocjacji? bo chyba całkowicie prywatne to nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy złodziej powie ci że lepsze ą trzy dziuple niż jedna. powiedziałby ci to też każdy ptak gniazdujący w dziuplach jakby umiał mówić i miał ochote na takie zwierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
ja pierdziele , mieszka pod Krakowem i ma hektary gleby i zastanawia się czy wybudować CHLEWIK a może jednak STODÓŁKĘ , nie wkurzaj mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widzisz jak jest mozliwość negocjacji to możesz nawet w kilku kwestiach tracić żeby w innych zyskać. z drugim odwrotnie i wychodzisz z kasa okresowo na zero z tym że okresy moga byc rózne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ego co mi wiadomo (a są to informacje dosyć pobieżne) w kwestiach medycznych jest sporo luk prawnych chociaż wątpie aby były tam akurat przypadkowo. tak czy inaczej możesz komuś iść na rękę bez strat dla siebie. to rodzi znajomości "biznesowe" ble ble koniaczki, wypady na rivere może nawet swingowanie:) w końcu ktos kogoś dyma i zgarnia cała pulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kogos nie wydymasz to wydymają ciebie prędzej czy później jak sie nie będziesz rozwijać bo jak pisałem wyżej nic sie nie dzieje przypadkowo. dlatego zaplanuj wszystko z myślą o przyszłym piertolonku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie w domu nie powinno sie robić interesów szczególnie jezeli komuś mogą psuc jego własne. to niebezpieczne dla rodziny. chyba że na podpuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ludzie jak zapewne wiesz z autopsji zrobili sie kooorewsko chciwi. im więcej bogatych tym proporcjonalnie więcej biednych. w końcu to ie wszystko ypnie i będziesz musiała skakać z poddasza na beton w dodatku z kilkoma kilogramami biżuteri na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie zrobię tak na jednej postawie dom, drugiej gabinet, a trzecią mogę sprzedać myślę za 400 000 i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tam akurat bez różnicy bo nie wiem czym sie wtedy będę zajmował. zalezy. w każdym razie istnieje spora szansa na to że ci któzy sie zajmują obecnie budownictwem w przyszłości będą sie zajmowali zorganizowanym szabrowaniem. nie obraź sie ale chyba powinnaś chwilowo wstrzymać sie z pomnażaniem majątku bo chyba nie jesteś gotowa na takie wyzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko. przy okazji. mam nadzieje, że to info o lokalizacji nie było prawdziwe. uważaj na siebie. nie wiem w jakim ci sie wydaje że żyjesz swiecie i jak ci robi miło na myśl o tym ale długo to nie potrwa jak będziesz dalej tak robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo jak byk a wy lykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo też ktoś zakłada w jakimś celu w tym samym celu można mu odpisywać albo w w jakimś innym celu. z łykaniem ma to tyle wspólnego co skrobanka z lewatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze uwaga do eksperta. 40 m2 piwnicy , 40 m kwadraowych powierzchni "biznesowej" 40 metró kwadratowych piętra i 40 metrów kwadraowych poddasza to razem 160 metrów kwadratowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda można zrobić po pięćdziesiąt metrów albo dać wiecej metrów na parterze lub w piwnicy ale za chooja nie da sie zrobić ięcej metrów na pietrze i poddaszu bez podnoszenia kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba że ktoś lubi wpływać na powierzchnie objętością ścian co zreszttą też stanowi dodatkowe koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
na działce budowlanej o powierzchni kwadratowej 10 arów można SPOKO wybudować budynek 12 x 12 metrów jako cześć podpiwniczona i to już będzie 144 metry kwadratowe powierzchni budynku , potem strop ze schodami , polecam schody o szerokości przemysłowej , czyli co najmniej 2 metry szerokości , tak zaleca prawo budowlane a nad parterem można jeszcze co najmniej dwa pietra zbudować , czyli 4 pietra razy 144 metry kwadratowe to będzie prawie 600 metrów powierzchni użytkowej , do przemyślenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym 7 merów na 7 metrów daje 49 metrów kwadratowych. parter i dwa piętra. to ma wygladać jak wysokościowiec w dubaju czy jak se to wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona chciała gabinet w domu a nie pokój w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znac fachowca od naciągania na koszty później sie pojawi z propozycjami ogrzania wymiany okien założenia wentylacji i pięcioma mastifami prosto z certyfikowanej hodowli do pilnowania tego jak również z promocyjną ofertą na 300 kilo karmy tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
mając dwa worki pieniędzy schowane w swoim łóżku zastanawia się czy budować CHLEWIK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kooorfa i tak wszedzie idziesz se kupić gumy do marketu a ci przy kasie zaczynają piertolić a może to a może tamto a może pan kupisz zanim pana zatłuką ci z tyłu w kolejce bo ja jestem za kasą to mi mogą akurat naskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi kobita 200 metrów i czy sarczy 800 tysięcy znaczy że nie ma ochoty na wspieranie finansowe twojej działalności gospodarczej. twoją rolą jest obniżać koszty i doradzać w ramach przedstawionych wytycznych a nie dawać do przemylenia potrojenie powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mnie wkoorfiają te akcje "mamy ekspertów mądrzejszych od ciebie" jak chce kooorfa kupić kilo kiełbasy to nie znaczy że bede robił grilla. nie chce kkooorfa grilla, ani podpałki do grilla ani cie na niego zapraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz kooorfa rtv agd to ci wpiertolą rower do odkurzacza ale już kooorfa taśmy izolacyjnej nie maja nie opłaca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało ze nie mają to jeszcze sie na ciebie patrza jakbyś kooorfa ze śmietnika właśnie wylazł z lampowym telewizorem na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeżeli o mnie chodzi to już wiecej tego sklepu nie odwiedze. nie opłaca mi sie. jak kooorfa sprzedawcy koputerów telewizorów, głośników, wzmacniaczy padów, ipadów nie widzą potrzeby wzbogacenia oferty o piertoloną paczke tąsmy izolacyjnej to ja mam ich kooorfa głęboko w dooopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×