Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ada_a

Piątkowy wieczor.

Polecane posty

Gość gość
Infatylna dziewczyneczka bez klasy i polotu :O Co takie coś robi na erotycznym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takie coś jak ty robi na erotycznym oprócz hejtowania?💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie robi poza hejtowaniem. Jest zbyt głupia aby prowadzić rozmowę na jakikolwiek temat. Siedzi i zazdrość ją zżera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak chora baba z wczoraj? To ma ciekawe życie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOLEJNY DUREŃ ZAŁOŻYŁ TEMAT A IDIOCI ODPOWIADAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraziłem opinię bo mam prawo,a wy rzucacie się jak harpie na mnie. Nie mój typ kobiety ta cała ada. Dla mnie kobieta to dojrzalosc,erotyzm i seksapil a nie infatylna dzieweczka,ktora cieszy sie z kazdego kwistuszka od byle idioty. Bądźcie spokojni ada jest dla was bo dla prawdziwych facetów to są kobiety przez duze "K"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1110 ocenianie ludzi na podstawie wpisów na niszowym forum. Szacun gościu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że opinię wyraziłAś;) Jak mnie ktoś nie interesuje, to temat i osobę obchodzę z boku, a nie wtrącam hejt:) Zastanów się, czemu ty odczuwasz potrzebę, by robić inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.16 nie przyszlo ci do glowy,ze pisac sie nie da nigdzie wlasnie przez takie osoby jak ty? Rzucasz sie na kazdego,kto wyrazi inne zdanie ja ty. Wszędzie widzisz inne osoby i zazdrość. Wyrazilem opinię bo jestem mężczyzną. Nie rozumiesz, że dla faceta wlasnie,ada moze byc bezbarwną postacią i nie musze od jej infatylnych usmieszkow od razu łapać za k****a. Prawdziwa Kobieta tez raczej nie ma czego adzie zazdroscić.Jeżeli tobie to wystarczy to gratuluję i życzę fajnej zabawy. Ja jednak podziękuję i poszukam prawdziwych Kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze coś. Temat jest interesujący bardzo. Ale to nie temat ady. Początek jest bardzo ciekawy i bardzo fajnie prowadzony flirt. Byłem pewien,ze wróciły osoby,które tutaj pisały na początku. Niestety jest tylko ada o wątpliwej opini z tego co czytam i nie wiem jaki miala cel podbijać nie swój temat. Nie zainteresowała mnie jako faceta niczym. Kilka wpisów trochę takiej slodkiej idiotki ;) Teraz wiem, że temat mogę omijać bokiem. Chyba normalne, że zeby stwierdzić czy kogoś interesuje,trzeba tu zajrzeć i poczytać. To chyba nie trudno zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja sama jestem kobietą:) Czy przez duże K to nie mnie oceniać;) Znałam tu też mężczyzn przez duże M, którzy wiedzieli, kiedy opinia jest zbędna;) I po prostu omijali kobiety i tematy, które wydawały im się nieinteresujące. Właśnie dzięki temu dawało się tu pisać, bo ludzie się nie obawiali łatwej krytyki spod gościa. Wybacz, że wzięłam Cię za kobietę, po prostu Twój post wydał mi się jakiś niemęski taki😴 Oczywiście każdy robi jak lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zajrzeć, poczytać i powstrzymać się od uwagi, napisanej zdaje się tylko po to, żeby zrobić przykrość. Ty dowaliłeś tej adzie, ktoś inny dowali kobiecie dla Ciebie przez duże K;) Efekt taki, że nie piszą tu juz żadne na niebiesko. To nie jest trudna do zrozumienia zależność;) A co do reputacji, pomijając adę, której nie znam, zdaje mi się, że oceniać reputację na podstawie wpisów na forum, to też wątpliwe dość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to JEST temat Ady;) Chyba się nieco zgubiles;) I nie mów do mnie, jakbyś mnie znał i wiedział, które wpisy i do kogo są moje, bo się całkiem zgubisz;) Milej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z boku
Na tym właśnie polega różnica. Nie podoba się temat czy osoby na temacie to przechodzi się bokiem i nie komentuje. Tylko niestety takie jeden czy druga dowartościowują się tym że z gościa napiszą że ktoś jest idiota. Prawdziwy facet nawet jak ma złe zdanie o kobiecie to zatrzymuje je dla siebie. Po tym można poznać Mężczyzne dżentelmena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. Jakby nie patrzeć, forum jest publiczne i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ;) Wchodzę, czytam,zostawiam swoją opinię. Tak powinno działać forum. Czyz nie tak? Oboje się pomylilismy ;) Też nigdy bym nie pomyslal,ze jesteś z tych kobiet,które znałem stąd( Brałem Cie za faceta ;) Moze pomysl ,dlaczego bo bardzo męska kobieta jesteś ;))Tych oczywiście przez duże K. Zresztą z wieloma mam wciąż kontakt i to Kobiety z klasą są. Brakuje już takich Kobiet na forum. Może wydałem się Tobie mało męski bo nie rzucam mięchem i wyzwiskami ale każda Kobieta lubi różnych mężczyzn ;) Również mnie nie znasz i raczej nie poznasz bo ....mnie Kobiety przez duże K interesują,a takie to perełki i tutaj żadkość już :) Miłego dnia. To prawda,temat ady i pomyliłem z flirtownią. Ludzka rzecz przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam Cię za kobietę nie dlatego, że nie rzucasz mięsem, ale męska rzecz to nie kłapać złośliwie buzią jak to się tu zdarza kobietom;) Nie będziemy się licytować na męskość, kobiecość i kto kogo zna;) Dla mnie ten, którego ja stąd znam, jest męski najbardziej (a ja dla niego kobieca), i on nigdy nie robiłby zlosliwych uwag kobietom na kobiecym forum. Stąd moze moja błędna optyka;) Uznajmy, że wyraziliśmy opinie i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście rozumiem, że niezamierzenie trafiłam w męskie ego... perełko;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A,no i najważniejsze, zostało zapomniane. Dysproporcja pomiędzy Tobą a adą jest taka, że ona jest pod swoim nickiem, a Ty dowaliłeś jej z partyzanta. A zdaje się, że masz tu nick😴 Męskość taka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest ten facet co dowala bo śpiochy sugerują że Najszybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wszyscy przysypiają 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość to Najszybszy w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo chociaż ostatnio Najszybszy podobnie wyzywał gości, że nie mają honoru się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma racje bo nie mają honoru. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowo kobieca hipokryzja dziś . Zanim zarzucisz komuś, ze pisze jako gosc spojrz na siebie. Nie napisałem nigdzie,że mam niebiski nick ;) Ty masz? Czy tylko potrafisz innych rozstawaiać po kątach. Nie masz też żadnej ale żadnej gwarancji,ze twoj facet z maila nie wypowiada się tutaj tak samo jak ty pod gościem ;) Tak tutaj jak i na mailu jest tylko słowo przeciwko słowu. Nie masz odwagi pisać swoich wypocin pod swoim nickiem,ale jestes pewna ze twoj facet tez jej nie ma. Chyba bardziej żałosną juz byc nie można. Naiwna kobietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica między tobą,a adą jest taka,ze ona piszac infatylne teksty podpisuje się swoim nickiem. Ty niby taka obronczyni,a schowana pod gościem. Powinno być odwrotnie bo Ona się kompromituje a tobie się wydaje,ze bohatersko stajesz w jej obronie. Tylko kt da gwarancję, ze gość to nie ada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On dawno nie jest moim facetem "z maila";) I owszem, mam pełną gwarancję, jakim jest czlowiekiem, wiem to z bezpośredniego źródła;) Nie napadłam na ade w przeciwieństwie do ciebie, a tego dotyczył tekst o zalogowaniu się. I tak, jestem pewna, że miałeś nick, liczne znajome kobiety przez duże K rzadko znajduje się na anonimie;) Dalej dyskutujemy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego nazywasz moje posty "wypocinami"? Ja Cię nie obrażam, po prostu nie poznałam się na męskości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 - Myślisz że ten facet to Najszybszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się mylisz niestety bo te perelki właśnie mozna znaleźć nie mając stałego nicka ;) To Kobiety,które nie potrzebują stałego nicka,żeby zaistnieć na ero i cieszyć się kazdym kwiatkiem od idioty, a gość od emotki ":classic_cool:" to idiota,ktory każdej sprzedaje ten sam tekst i kwiatuszki . To może cieszy ade. Nie napadlem na ade. Wyrazilem tylko swoją opinię, że jest infatylna. Kobiety jednak potrafia dzielić włos na czworo ;) Przyczepilas się do mnie bo kulturalnie i bez wyzwisk napisałem, że ada jest infantylną dziewczyneczką bez polotu i seksapilu. Gorzej ją tutaj nazywają . Nie,nie będę z tobą dyskutował bo tak jak Ty nie poznałaś się na mojej męskości, ja nie widzę w tobie nic z kobiety. Niestety ale muszę cię zmartwic iż szkoda mi czasu na dyskusję. Może tylko mała rada: naucz się przyjmować krytykę i wyciągać z niej wnioski. Spróbuj być KOBIETĄ kobiecą ,a moze wtedy twoj kolejny znajomy z maila nie bedzie "byłym " tylko zostanie na dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×