Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gapią się na mnie na siłowni

Polecane posty

Gość gość

Chodzę na siłownie od roku, tydzień temu zmieniłam klub bo ma więcej sprzętu i basen, ale przeszkadza mi to,że jak robię coś na maszynach albo przysiady ze sztangą to faceci się gapią i niektórzy nie próbują tego nawet ukryć, nie chodzę na siłownię po to żeby poderwać chłopaka, tylko po to żeby ćwiczyć, nie czuje się komfortowo w takiej sytuacji... Jak wy sobie z tym radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gapią się, bo jesteś w dobrej formie. Ładnie wyglądasz i robisz wrażenie. Poprostu rób swoje i nie zwracaj uwagi. Jeżeli ktoś będzie chciała zagadać, odpowiadaj krótko, grzecznościowo. Nie denerwuj się i odpowiadaj cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę w krótkim topie noi leginsach bo to dla mnie najwygodniejsze do ćwiczeń, ale czuję się głupio jakby patrzyli i oceniali, ogólnie mało dziewczyn ćwiczy przy maszynach i sztangach i nie chce żeby pomyśleli że przychodzę na siłownię na podryw, ja się wogole nie patrzę na nikogo ale ciągle czuję na sobie wzrok innych i mnie to krępuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co chodzisz na siłownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żeby być w dobrej formie i dlatego że to lubię, chce mieć ładna sylwetkę, zresztą co to wogole za pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może masz chorobę o nazwie fitoreksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubierz sie w luzne ubrania, to przestana sie gapic. To tylko twoj wybor, jak pokazujesz cialo, to sie gapia, ogarniasz czy za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwwaaa32
Jestem facetem 32l i też chodzę na siłownię.idę tam pocwiczyc a nie poderwać.poza tym mam żonę.jak przyjdzie ćwiczyć jakas fajna laska to czasem zerkne, to chyba normalne.Zauważyłem też że niektóre panie też na mnie patrzą. Ćwicz i niech inni patrzą.Może ktoś zauważy że technika zła i coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×