Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drugaaaa

Bycie kochanką...

Polecane posty

Gość gość
ja też mam i miałam kochanków ale sama ustalam warunki. Wiem, że to są faceci, którzy dla mnie żon nie zostawią dlatego traktuję to jak przygodę a skoro tak, to ja "ustalam scenariusz". Nie chodzi o kasę za seks, bo tak nie jest, owszem zawsze jakiś prezencik, bielizna, perfumy czasami biżuteria jako "dowód szacunku " to tak ale nie "po chamsku za kasę" . Ja wybieram sobie faceta, ja go "usidlam" ja ustalam w którym hotelu i kiedy i ja ustalam scenariusz seksu, a że lubię "lekką nutę dominacji nad facetem" to w repertuarze musi być lizanie spoconych stóp, klękanie przede mną, mocne ściskanie jajek a czasami nawet na niektórych sikam pod prysznicem. Potem muszą mnie porządnie zaspokoić tak jak tylko ja chcę. Przez to czuję się przez nich doceniona a im się i tak to podoba. Pobawię się tak facetami przez czas jakiś a potem znajdę mężusia i będą już "bardziej grzeczna" ale przynajmniej się wyszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża, ale kochanek musi spełniać moje zachcianki bo ja mu daję lepiej od żony inaczej do mnie by nie przyszedł, on musi tak mi dogodzić że aż jęczę pod nim lepiej od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kochanek musi być lepszy od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kochanek musi być lepszy od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pied/ole same korffy. Świat schodzi na psy! Żadnych większych wartości! Tylko myślenie doopą śipą i c***jem... A za parę lat jak starość zajrzy w ślepia to będziecie poopier/dalać do kościoła i grać święte cnoty... Obrzydliwcy! Jakbm się dowiedziała że mąż mnie zdradza bo ma za mało seksu to dostaje kopa w doope i niech spi/erdala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydziłabym się go później dotknąć, że miał jakaś śipe wcześniej fuuu a teraz leży obok mnie .. Ojprd!!! DNOOOOOOOOOOOO!!!!! Szlam i gnoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się śmieję z tych ''cnotliwych''żonek, co Wasi mężowie o Was mówią gdy są ze mną, dla mnie cipkę liżą, wkładają język w dziurkę i kręcą nim aż jęczę z rozkoszy, a Was żoneczki, pogłaska po kroczu i przeleci tak z obowiązku a nie z przyjemności, taka właśnie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty koorfo możesz wiedzieć czy Ja jestem cnotliwa żonka? I co ja wyprawiam ze swoimi mężem? A otóż nie wiesz wiec stul pysk pomiocie! Dobrze napisał gość wyżej: jesteście TYLKO do dymania bi takich kooref jak wy nikt nie chce na żony. Taka prawda. I doopa was o to boli! Jeden was dyma, kopnie w doopsko. Za chwilę nastepny was dyma i kopa w d i tak lata lata.. Na na stare lata z śipy wiadro. Na takie jak ty to mówią że miały w sipie więcej c***ji niż żebrak złotówek w berecie! Buahahaha. I przeważnie ludzie wiedzą która jest koorfą i smród się za nią ciągnie do śmierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cnotliwe żoneczki facetowi trzeba dobrze dogodzić to wtedy nie pójdzie do k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Ale jak pisałam wcześniej. Nie jestem ,,cnotliwa żoneczka,, Ale koorfa to koorfa.. Jak niedociera to trzeba po mordzie. Pochodzi z poobijaną gębą to się odechce k***iszonowi jamorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem strasznie zboczona, napalona i robię takie rzeczy jakich sobie nie wyobrażacie ale wyłącznie z moim mężem, którego kocham i nie wyobrażam sobie aby mieć jakiś seks z kimś innym. Ze strony tej czerpię tylko inspirację ale nigdy nie robię nic poza mężem. Wam, zboczeńcom się wydaje, że jak mężatka i tylko z mężem się bzyka to od razu cnotka.... Wczoraj był gorący dzień i dlatego mój mężuś w ogródku najpierw dostał zadanie wypicia czterech piw a potem ochłodził mnie siusiając na moje ciało...na koniec zwaliłam mu penisa a sperma kapała na moje cycki. Seks mamy codziennie i to bardzo wyuzdany. Ale nigdy z kimś innym niż mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką koleżankę. Już z 4-5 lat ciągnie taki związek. Młoda, ładna wykształcona. Widać że chciała by założyć rodzinę, użytkować się. Ale tkwi w tym ,,związku,,. Żal mi jej. Serio. Znam tego gościa. Dowiedziałam się przypadkiem kto to. Facet ma żonę i 2 dzieci. Żona jest właścicielem całego ich majątku. Wszystko stoi na nią dom, samochód, firma. Po rozwodzie on zostaje goły. Wiem od ,,ludzi,, że on jej nigdy nie zostawi przez to bo koleś ma już 40 lat i zostanie goły i wesoły. A biedna koleżanka tak trzyma się go kurczowo. Żałosne. Szkoda mi jej. Czy ona nie ma godności? Słyszałam też że on to babiarz. Nie ona pierwsza jest kochanicą i nie ona jedyna.. Co wy kochanki widzicie w takich układach? Przecież to poniżajace. Ani dziecka z tego ani szczęścia. A sex. Przecież co z tego, teraz jest fajny ale jak wszystko: przeminie a co później pozostanie?,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy ludzie jesteście normalni? Sikacie na siebie? No co jak co ale nie wyobrazam sobie żeby mąż mnie obsikal w ogródku. Gdybym zobaczyla sąsiadkę co na nią mąż sika to chyba bym pękła ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zobaczy bo mamy takie miejsce zarośnięte tujkami i altanką....Lubię jak na mnie sika.... oczywiście gdy mocz rozcieńczony po piwku - potem i tak prysznic ale lubię wyuzdany seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier**le tez mi satysfakcja chwalić się tym że mnie żonaty przelecial i wylizał du**e. Jakim to trzeba być prostakiem i burakiem żeby cieszyć się z takich rzeczy. Jesteś pustą lalą do bzykania ,workiem na sperme, zwykłą zabawką a wydaje Ci się że jaka to jesteś zaje**sta bo żonkis na ciebie poleciał. Żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami tak jest, że jak kobieta ma męża palanta, który co prawda ją utrzymuje i zapewnia jej i jej dzieciom byt ale za każdym razem poniża ją, mówi, że brzydka, nic nie warta - najczęściej sam niewiele jest wart i poniżając ją i dzieci podwyższa własne ego - czasami jest tak, że wówczas taka kobieta szuka kochanka który ją doceni, pokaże, że jest coś warta i da jej orgazmy. Miałem wiele takich kochanek, które częściowo z takich powodów szukały związków z innymi mężczyznami. Pozornie kobieta, matka kilu dzieci, pracująca na co dzień w sklepie, która nie sprawia wrażenia, że mogłaby być wyuzdaną i ekstra kochanką w łóżku wówczas staje się w takim związku kimś wyjątkowym. Do tego ma satysfakcję, że nosi nasienie innego mężczyzny. Ja mam podwiązane nasieniowody, więc bez kłopotu mogę tryskać im do pochwy bez żadnych problemów a one wracając z randki, gdy mąż krzyczy na nie i mówi, że są beznadziejne i do niczego myślą sobie _ "gdybyś wiedział jaki przystojny facet mnie dzisiaj bzykał - palisz fajki i pijesz codziennie wódę i przez to nawet nie potrafisz wyczuć zapachu jego nasienia, które mi kapie do majteczek". Taka zemsta dla wielu takich kobiet jest słodka i trudno im się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bo się narobiło, ''cnotliwe''żoneczki pozwalają sikać na siebie, ale bo macie w tym rozkosz hi hi hi, na mnie nikt nigdy nie sikał i nie zrobi tego a fuj stare obleśne rury, dlatego Wasi mężowie przychodzą do nas, u nas mówią czego im potrzeba i to dostają w pełni a na Was tylko sikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci przychodzą do nas, do swoich kochanek, to z nami odpoczywają i cieszą się seksem, to z nami rozmawiają na różne tematy, nawet te bardzo intymne, z nami właśnie przeżywają piękne i radosne chwile, ja wiem że jesteśmy tylko do dymania, ale właśnie tego otwartego dymania nie mają w domu tylko starą i gderliwą babę zamiast żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sss
16.15 , a te stare i zrzędliwe żony zamieniają się w seksowne wampy dla swoich kochanków i robią z nimi takie rzeczy, że stary nudny mąż może tylko pomarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.40 i kółczko się zamyka ;) Wszyscy nieswiadomi bzykaja się aż miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to sobie wyobrażam jak hipopotam zamienia się w wampa albo może jeszcze w lwicę, a tak naprawdę to nie macie co walczyć stare i zrzędliwe żony bo wasi mężowie i tak od Was nie odejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×