Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usunął rozmowę z przyjacielem

Polecane posty

Gość gość

Witam. Parę dni temu poklocilam się z moim chłopakiem. W złości powiedziałam mu że to koniec, że nie pasujemy do Siebie i takie tam rzeczy które każdy już z nas przechodził. Koniec końców pod koniec dnia pogodzilismy się, stwierdził że nie wyobraża sobie życia bezemnie itd itp. Ale dążąc do głównego tematu. Dzisiaj zapomniał się wylogowac ze swojego facebookowego konta i zauważyłam że usunął cala konwersacje ze swoim najlepszym przyjacielem. Najnowsza jest dopiero z dnia po naszej kłótni. Nie rozumiem tego, nieraz gdy leżymy obok siebie on z nim pisze. Czy to znaczy że chciał ukryć coś co powiedział mu na mój temat w czasie naszej kłótni? Czy po prostu narzucal mu na mnie? Skoro tak po co wciąż ze mna jest skoro tak bardzo mu nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu nie chce być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ze pisali i Tobie.Długo sie znaką?Długo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy razem już ponad rok. Oni znają się już dobre 6 czy 7 lat. Myślę że o mnie, bo tak jak już pisałam, najwcześniejsza ich wymiana zdań jest akurat z dnia kiedy byłam już z nim pogodzona. Nigdy wcześniej nie kasowal jakichkolwiek rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego skasował?,a ślub macie albo dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jeszcze nie planujemy, narazie skupiamy się na pracy. Właśnie to mnie najbardziej zastanawia co tak ważnego(?) tam było że postanowił tę rozmowę usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie dorosnie to zmądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni nigdy nie mądrzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ma kogos oprocz Ciebie i to chciał ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się z kolegą umawiali co mu tamten da za możliwość zaliczenia ciebie, usunął gdy było już nieaktualne... sama sobie stwarzasz problemy bo ich widocznie jeszcze żadnych w życiu nie miałaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ? Nie ma prawa pogadac z przyjacielem i sie pożalić na niezrównowazoną psychicznie panne ? Ja bym od ciebie odeszła. Moze seks jest ok i dlatego został :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ? Nie ma prawa pogadac z przyjacielem i sie pożalić na niezrównowazoną psychicznie panne ? Ja bym od ciebie odeszła. Moze seks jest ok i dlatego został :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×