Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zboczek45

trójkąt

Polecane posty

Gość gość
Chyba każdy w swoim życiu miał takie fantazje. No, chyba że nie:) Mnie udało się w obu konfiguracjach, tj. MMK,KKM. I chociaż jestem facetem, to uważam że, MMK, jest najlepsze. Poprostu, kiedy są dwie dziewczyny, to facet jest za słaby i jeżeli nikt nie jest homoseksualny, to po zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za słaby6 facet w trojkacie 2 k i m? zalezy jaki :) i z jakim sprzetem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie wolimy seks dwóch par bez wymiany partnerów. Mieliśmy seks z parą która była dużo starsza i było ciekawie. Przy parze dwudziestolatków była dość dyskomfortowa sytuacja bo dziewczyna na widok k****a męża który był większy od jej chłopaka mocno się na paliła. Tak mocno się przytuliła do męża stojącego k****a że pomimo wszystko się zgodziłam na wymianę pomimo że liczyłam na to że i tak nie będę miała orgazmu z kochankiem. Gdy chciała się umówić za tydzień stanowczo odmowiłam. Bo mogło by dojść do do rozpadu naszego związku. Więc radzę uważać na sek grupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 właśnie tak. trójkąt gdzie jest 1 facet i dwie laski, które nie mają ciągot les to nie lada wyzwanie dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy z chłopakiem dyskretnego rówieśnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Nie wiem czy aż marzę o tym ale czasami fantazjuję i zdarza mi się próbować sobie to wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna marzyłam o trójkącie 2m+ ja .Mój nie chciał się zgodzić na trójkąt bo jemu się marzył grupowy z 4 lub 5 m i ja. Przystałam na 3m mój i ja bo przewyższyła ciekawość i podniecenie. Było miarę ale teraz mój i jeden obcy facet to już wszystko. Po grupowym dochodziłam dość długo do siebie obolała cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie faceta około 30 z Warszawy to zapraszam do kontaktu. Mam ustatkowane życie zatem szczególnie zależy mi na dyskrecji. A zaraz po dyskrecji na dobrej zabawie :) efekt.doswiadczen@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Tez marzę o seksie grupowym lub w trojkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczasu do czasu sobie z chłopakiem pofolgujemy z seksem. Wtedy jestem zerżnięta przez dwóch lub trzech kolegów i mojego chłopaka. Nabieram wtedy energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×