Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce masturbować się na oczach nieznajomej (warszawa)

Polecane posty

Gość gość

jestem 25 letnim chłopakiem (warszawa) chce to zrobić na oczach nieznajomej (oferta skierowana wyłącznie dla kobiet) ja sam ty sama albo ty z koleżankami - zrobię to bez interesowanie zainteresowane są jakieś panie z warszawy lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwole dziewczynom aby robily zdjecia albo nahrywaly jak bede to robil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chce kasę palancie a nie ciebie fotografować...masz 25 lat nie lepiej znaleźć sobie stałą partnerkę, dziewczynę i realizować z nią także różne marzenia także seksualne a nie zachowywać się jak desperat. Poza tym niedługo będą już stały przy drodze tirówki. Wsiądź na rower pojedź ...daj jej cztery dychy, wyjmij k****a i zwal się na jej oczach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim mieście jest takie osiedle domów socjalnych, gdzie mieszkają różne rodziny. Mieszkają tam zmanierowane nastolatki często mające dzieci, bez pracy i bez faceta. Nie tylko idą na to aby przy nich walić ale można się umówić, że zrobią w bramie loda za niewielką kasę. Znam trochę to środowisko i wiem, co z którą da się zrobić. Kiedyś jednej naprawiałem kran. Mieszkanie nie za czyste, w dużym pokoju leżał jej chory ojciec bez nóg, po mieszkaniu latało dwoje małych dzieci. Ona przyjęła mnie w lato w samych majtkach, więc wiedziałem, że będzie chciała dać zapłatę w naturze. Obejrzałem, powiedziałem, że trzeba kupić uszczelkę i przyjdę potem. Kupiłem uszczelkę i prezerwatywy i naprawiłem. Potem weszła do łazienki zamknęła drzwi ściągnęła majtki i ją wypięła. W kroku majtek był ślad źle wytartej d**y po kupie, nie dbała jak widać o higienę, ale byłem tak nakręcony, że nie zniechęciło to mnie. Nałożyłem gumę i wydymałem ją szybko. Powiedziała jeszcze z uśmiechem dziękuję i wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×