Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż mnie denerwuje

Polecane posty

Gość gość

Pracuje w delegacji, zarabia dużo ale jak bierze urlop to nic nie robi, wyrzuca mi,że musi odpocząć,bo cieżko pracuje, nawet do mechanika muszę sama jeździć, myślę o rozwodzie. Mój mąż to egoista. Przed ślubem wszystko by dla mnie zrobił a po ślubie zaczął mnie traktować jak służącą. Mam tego dość. Wykańcza mnie to. Po rozwodzie będę sama. Już się nie nabiorę na księcia z bajki przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daniel
Tak zostaw go:-) A może się poznamy? Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To go postrasz że się z nim rozwiedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już go straszyłam rozwodem i zmiana na kilka dni a potem znowu pan i władca się z niego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba nie masz wyboru...i nie pozostaje ci nic innego jak się z nim rozwieść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Daniel miło mi Cię poznać ale nie masz szans. Dla mnie nowe poznanie to teraz jak z deszczu pod rynne. Zmądrzałam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daniel
O to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. O rozwodzie myślę coraz cześciej dlatego postanowiłam opisać moją sytuację. Chciałam się upewnić,że inne kobiety nie pozwalają się tak traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tez mysle nad rozwodem tylko ze z zona bo straszna zrobila sie z niej gloria siedzi w domu calymi dniami i nawet smieci nie wyniesie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak przed slubem wiele dla nie zrobilem i nadal bym zrobil ale ona coraz wyzsze wymagania mi stawia nie dajac mi w zamian wiele, dobrze ze chociaz ugotuje i upierze jak trzeba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona też mnie denerwuje, ale nie myślę o rozwodzie, bo i po co. Żona jest potrzebna bo kto posprząta mieszkanie, ugotuje obiad, wypierze, powie co dziś w TV, doradzi w różnych sprawach, pójdzie ze mną na spacer, pojedzie ze mną na imprezę i nie będzie pić by mnie przywieźć do domu i co najważniejsze nigdy nie odmówi seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów pokłóciłam się z mężem o to ,że robi z siebie władcę. Nie odzywamy się do siebie. Jeszcze mówi,że to ja szukam pretekstu do kłótni. Nie tak wyobrażałam sobie życie po ślubie. Jestem nieszczęśliwa. Wcalę się nie dziwię,że tyle rozwodów teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×