Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamusie, gdzie kupujecie ciuchy dla siebie?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi czy stacjonarnie czy przez net? I jakie sklepy? A moze second-handy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w twoim zyciu zmieni wiedza gdzie kupuje ubrania? I jakie w tym znaczenie ma to, że jestem matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustak zajmij się dzieckiem !! a 500 + przeznacz na dobro dziecka a nie na ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wzięła 500 i ciuchów szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie dostaje 500+ .... ;-) pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu,, mamusie,, to jak się ma dziecko to wybiera się inne sklepy,? Nie ogarniam pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty będzie teraz kupować wielce zainteresowana gooowno cie obchodzi gdzie kupuje łachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzac po poziomie wypowiedzi,wiekszosc kafeterianek obkupuje sie na bazarku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko plusz a gdzie ty masz te metkę? W dooopie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz od kilkunastu lat w lumpeksach, choc ostatnio mi sie poprawiło finansowo troche, i raz zaszalałam i kupiłam polar w Pepco... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo przez net, na fotce widzę od razu jak co wygląda i nie lubię tracić czasu na grzebanie na wieszakach. Plus mam większy wybór. A sklepy różne, bluzki i sukienki bardzo lubię z BiuBiu, Urkye i Pepperberry bo mają fantastyczną, prokobiecą rozmiarówkę. Spodnie Marks&Spencer - kocham za różne długości w każdym rozmiarze i spory wybór. Lubię też SU, Dorothy Perkins, Orsaya, C&A, Uniqlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H&M, Mohito, Reserved, czasem Stradivarius, Solar badz Taranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieciowkach typu Zara, Solar, Mohito. Nie lubię kupować w sieci, bo mam swój mały rytuał. Zakupy w samotności, bez dzieci i męża, na koniec zawsze idę na dobrą kawę. Potem wracam odprężona do bandy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie porządne , naturalne tkaniny ( welna, bawelna , kaszmir) kupuje w Zalando ( Benetton, belmondo, itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja z 7 51
to co wy tu piszecie to wstrętne sieciwki gdzie jest wszytsko to samo na dodatek poliestry i elastany za ciężkie pieniądze. Jak mnie to wkurza kiedy sweter z poliestru kosztuje 100zl a metr tego materialu kosztuje 3zl :O szlag mnie trafia! Inwestujcie w jakość , to się naprawdę oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to sieciówki, ale lubię wolny czas w centrum handlowym. Wybieram sklepy bliskie mi stylem. Może to dziwne, ale nie zwracam uwagi na materiał, procz tego żeby nie pocic się w nim. Patrzę na krój, kolor, a po sezonie bez żalu wyrzucam. Oczywiście nie wszystko, tylko to co się spralo, rozciagnelo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:54 mnie tez to wkurza,ale gddzie w takim razie kupić? nawet simple ma swetry 100% akryl... ja najszybciej znajduje cos z dobrych materialow w tych "lepszych" kolekcjach HM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:47 ja tez bez meza i dzieci, i szczerze mowiac nie przepadam za zakupami z kolezanka. najbardziej lubie sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×