Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry autokomis we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość

hej, czy ktoś korzystał z usług jakiegoś autokomisu we Wrocławiu. Mam auto na sprzedaż które stoi mi pod domem już 4 tydzień, nie za bardzo chcę sprzedawać samochód samodzielnie ale też nie mam zaufania do tej branży bo tyle złego się słyszy na tvn o handlarzach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autokomisy to zło, oddajesz auto i skąd wiesz co się z nim będzie działo, ile razy się słyszy że ludzie oddają auta a później nie mogą się doprosić o własną kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka324
Daj sobie spokój z jakimkolwiek komisem samochodowym. Mój brat wstawił auto sprawne do komisu odebrał z rysą na błotniku, w środku brudna tapicerka, auto ledwo co paliło bo nie dbali i akumulator padł. Później ja dostałam to auto bo aż mu się odechciało sprzedawać to stało u mechanika jeszcze tydzień na naprawach i mechanik powiedział, że coś musieli grzebać w środku. Nie polecam żadnego autokomisu nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchniasaaaw
Polecam komis Auto Loco https://www.auto-loco.pl/ niedaleko Wrocławia bo z Leszna. Mają bardzo dobrą ofertę samochodów. Wszystkie z pełną dokumentacją w bardzo dobrych stanach technicznych jak i wizualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy. U mnie jest komis ktory sprzedaje samochody powypadkowe naprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoesełnaSjem

Mogę polecić Auto Loco z Leszna. Kupiłem tam Renault Clio z 2014 roku i jestem bardzo zadowolony bo samochód sprawdza się wyśmienicie we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merek

właśnie się zastanawiałem na dtym auto loco, czytałem ze mają dobre tam auta i bezwypadkowe. No i zalezy mi na w iarę nowym aucie więc jak piszesz ze kupiles tam z 2014 to dobrze ze mają takie kilkuletnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewik

w Auto loco mają kilkutelnie auta i też w bardzo dobrym stanie, bezwypadkowe, sprawne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

kupiłam auto loco w Lesznie audi z cofniętym licznikiem i wspawaną ćwiartką nie polecam z całego serca tych oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredie

to Grażyn miałaś naprwdę pecha. JA kupiłem tam już drugie auto, teraz dla żony i jesteśmy bardzo zadowoleni. Auta mają realny przebieg jak na 10 letnie, sprawne, nic się z nimi nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remik

Autoloco ma dobre auta, nie kręcą przebiegu, auta są w dobrym stanie. JA tam kupiłem z 2 lata temu auto i nie narzekam, nic się z autem nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje naprawdę dobrej jakości części do aut, albo czujników polecam z czystym sercem KaboAuto! Są niezawodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako mechanik polecam każdemu KaboAuto, szeroki asortyment, dobre centy i ekspresowa wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zapoznaj się z ofertą KaboAuto, tam z pewnością znajdziesz to czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×