Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolorowy mikrofon

Kochanka w ciazy i co dalej?

Polecane posty

Gość gość
braciasamcy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz który ma dość żony
Głupie są żony. . Dziś papier nie gwarantuje wam niczego a już napewno nie wiecznej miłości męża.. myślisz ze raz zaciagnelas przed ołtarz to masz prawo do wszystkiego?! Strzel sobie baranka o ścianę.. te czasy bezpowrotnie minęły i same sobie na to zapracowalyscie zgorzkniale żony. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranka o ścianę to strzel sobie ty zgorzkniała i porzucona jak śmieć kochanko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężu, który ma dość żony, Bez papierka, przysięgi etc... też nie ma gwarancji na szczęście. Szczęście to nie trafić na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dalej? Znajdziesz sobie trzecią a jak się znudzi lub zajdzie w ciążę to następną i następną. Używaj życia i żyj kolorowo, przecież o to Ci chodzi byś wykorzystał swoje życie dla przyjemności. Kobiety to głupie d**y, po co je szanować, sfeminizowana płeć da sobie radę bez ciebie. A dla ciebie najlepsze rozwiązanie to wino, kobiety i śpiew. Przecież ty kochałeś i kochasz tylko siebie. I nie zasłaniaj się dziećmi bo też ich nie kochasz i obojętny jest ci ich los. Nawet alimentów nie musisz płacić, bo co ci zrobią? Naprawdę liczysz się tylko ty. Nędzne provo. Obraz dzisiejszego mężczyzny, prymitywny egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu zona jakąś zdradzona pyskuje, ale wy baby jesteście głupie, facet pisze coś o zobach a tępe babsko wyzywa kochanki... jak zawsze! Maz przysięga wam na całe życie, a nie reszta kobiet a wy i tak macie pretensje do kochanek! Hahahaha to czyste pozwolenie na bzykanie na boku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowy mikrofon
Nie są mi obojętne moje dzieci, są najważniejsze, ich ojcem będę zawsze i bez względu czy wogole z któraśkolwiek z ich matek będę, dziś wiem ze źle wybrałem sobie żonę ale nie zasłużyła na to żeby ją tak skrzywdzić. . Wiem też ze gdy Ona odejdzie nic nigdy nie będzie dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×