Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Porodówka Leżajsk

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu dziewczyny ,które rodziły w Leżajsku od kąd ordynatorką jest p. Karasińska-Marek? Jeśli tak to czy jest w miarę kompetentnym lekarzem i ogólnie jak oceniacie poród w Leżajsku w szpitalu pod Jej zarządzaniem Rodzę za 3 miesiące i chciałabym wybrać szpital. Słyszałam,że Leżajsk zmienił się na plus i szukam osób,które mogłyby ocenić sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karasińska U mnie się nic nie wrrtracała bo byłam od innego lekarza ale z tego co zauważyłam to olewa swoje pacjentki, takie moje spostrzeżenie. Gorzej u pani Droźdźak na noworodkowy szuka choroby u dziecka tam gdzie jej nie ma. A dwa dni po wyjściu ze szpitala każe wrócić z dzieckiem do szpitala do niby poradni neonatologicznej która otworzyła (klitka 3 na3) a potem ze dwa skierowania do W tym jedno na oddz dziecięcy bo tam przebadają dokladnie dziecko. Jak poszlam do normalnego doktora to uslyszalam ze mam zdrowe dziecko a te skierowania to mogę sobie wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam w Lezajsku w kwietniu - i nie mogę nic złego powiedzieć ! Akurat rodziłam w niedziele i na oddziale była Pani ordynator i to ona się mną zajmowała i była obecna przy porodzie, bardzo fajna doktor. Interesowała się mną od początku przyjęcia do samego porodu ( nie była moim lekarzem prowadzącym) położne i pielęgniarki tez spoko :) tez nie byłam pewna czy rodzic w Lezajsku, bo rozne rzeczy się słyszało ale jestem bardzo zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wszystko trzeba dla dziecka brać ze sobą czy zapewniają coś w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pobyt w szpitalu zapewniają wszystko dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ja takze rodzilam w szpitalu w Leżajsku, jak dla mnie bylo wporzadku, pani ordynator byla ok choć w sumie sie nie wtracala bo bylam od innego lekarza, panie polozne po porodzie bardzo mile i pomocne, za cztery miesiace takze bede tam rodzic drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a gdzie rodzić jak nie w Leżajsku? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristinka
Czy na porodówce można mieć wynajętą położną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w Leżajsku i chodziłam do Pani ordynator, wszystko tłumaczyła, miła jednak cena wizyty porównywalna z Warszawskimi cenami lekarzy;) jednak przy porodzie jej nie było mimo obecności w Szpitalu. Przyja mnie dr Rebacz i okazał się sumienny, poród przyjęła dr Trębacz i tez bardzo miła hard babka za co podziwiam bo fachowo przyjęła poród jednak zastrzeżenie mam do wizyt w jej pryw. gabinecie ( nie pamięta co bylo ostatnio i w ten sposób, leczono mnie kilka lat na bezpłodność bez planu konkretnego- nie polecam). Mam zastrzeżenie do niektórych położnych i do Dr. Czyż. Jako młoda matka po porodzie czułam się kompletnie osaczona zmuszaniem do karmienia piersią, Pani Czyż promuje to oczywiście jednak odnosi to odwrotny skutek. Oczywiście poród super, maluszek cudowny jednak przestawianie na sile dziecka do piersi jeśli wrzeszczy w nieboglosy gdy nie ma się mleka zaraz po porodzie, skandal. Myślę że matka ma prawo decydować o dziecku, tam takie prawo jest odbierane bo dziecku robione są badania o których matka otlumaniona porodem nie pojęcia ci robią jej dziecku, nadmierne eksperymentowanie na noworodkach. Jestem za karmieniem piersią ale w Szpitalu taki nacisk jest ze zamiast delikatniej postępować, pokazać z przyjemnością to kobieta są szykowne wręcz żeby karmić cała dobę najlepiej co wywołuje odwrotny skutek. Nie tylko moje spostrzeżenia ale i innych matek rodzących pierwszy raz. Niestety co bardzo żałuję ale mam pewną traumę, a dziecko czego nie pochwalam ale karmie butelka bo niestety nie mam ba tyle pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za pomyłkę zamiast Dr Czyż w poprzedniej wypowiedzi chodziło mi o dr. Drożdżak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mina

Rodziłam w Leżajsku dokładnie dwa lata temu. Położne bardzo pomocne i bardzo ludzkie. Pani Ania i Pani Basia to dwa anioły które pilnowały kondycji dzidziusia ale też mojej. Były komplikacje dziecku spadało tętno, dzięki ich kompetencji i doświadczeniu oraz oczywiście dzięki lekarzom: dr Stachowicz i dr Bauer( reakcja była szybka bez żadnej zwłoki) synek urodził się zdrowy. Opieka po porodzie bardzo dobra, i dla mnie i dla dzidziusia- tu wielki ukłon w stronę dr Drożdżak-Czerkies która bardzo dokładnie i fachowo zajęła się naszym synkiem i informowała mnie o wynikach badań. Jeśli chodzi o lekarza prowadzącego ciążę to także nie mam zastrzeżeń, chodziłam do dr Chomicza na NFZ. Ani raz nie zasugerował abym przyszła na wizytę prywatną, zlecał wszystkie badania na czas i bez żadnych ukrytych opłat jak twierdzą niektórzy. Słyszałam opinie że trzeba koperty dawać, ale w moim przypadku tak nie było. Przez całą ciążę na leczenie i opiekę nie wydałam ani złotówki. Jeśli ktoś daje lekarzom pieniądze licząc na lepszą opiekę to niech nie ma potem pretensji i niech nie opisuje tego, bo sam sobie winny. Ja opiekę na naprawdę dobrym poziomie miałam za darmo i w czasie ciąży i porodu. Porodówkę w Leżajsku polecam i dodam ,że nie mam żadnych powiązań z lekarzami czy pielęgniarkami a moja opinia jest obiektywna. Poród boli, bardzo boli i z takim nastawieniem trzeba iść rodzić. w Rzeszowie czy Warszawie nie będzie mniej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy któraś z Was chodziła do szkoły rodzenia w Leżajsku ? czy informację tam zdobyte  była  przydatne podczas porodu i w opiece dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×