Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Możliwa ciąża

Polecane posty

Gość gość
Najwidoczniej Twoje czytanie ze zrozumieniem jest na poziomie nie wyższym niż -4 :) mimo wszystko to i tak dobra ocena. Nie jesteś w ciąży nie musisz się stresować i nie sięgaj nigdy tak szybko po tabletki "po" bo one też mają jakiś tam swój negatywny wpływ na nasz organizm. Pisząc poważnie nie zastanawiałas się nad tabletkami anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mialas owulacje tabletka nie zadziala , czemu twoj chlopczyk nie zaklada prezerwatywy ? a teraz ty sie zamartwiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym je stosować, ale mam przewlekłą anemię, w sumie lekarze nie znają jej dokładnej przyczyny. Jedyna sensowna odpowiedź jaką kiedyś usłyszałam, że anemia ta powinna minaąć z wiekiem. Jak byłam u ginekologa jeszcze przed rozpoczęciem współżycia z partnerem to zasugerowałam mu tabletki anty na swój trądzik bo mam z nim straszne problemy i ma to działanie hormonalne. Wtedy pan wypytał mnie o stan mojego zdrowia i wspomniałam mu o tej anemii więc od razu wykluczył mi ich przepisanie. W sumie od czasu kiedy jestem z moim partnerem nie byłam jeszcze u ginekologa, ale po tym stresie jaki przeżyłam na pewno się do niego udam i zrobię ponowne badanie kwri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tą owulacją nie jest tak, że jeśli tabletkę zażyję po niej to hormony spowodują wydzielanie gęstego śluzu uniemożliwiającego zagnieżdżenie sie komórki jajowej w ścianie macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem :) Na pewno w ciąży nie jesteś. nie stresuj się już tak. Prejakulat po 3/4 włożeniach nie występuj***ardziej chwile przed wytryskiem. Na Twoim miejscu udała bym się do lekarza rodzinnego i zapytała o wpływy anemii na działanie tabletek anty. Po tym poszlabym także do innego ginekologa niż wcześniej i także zapytała o te tabletki i anemię a także poprosila żeby zaproponował mi w takim razie antykoncepcję idealna którą można spokojnie stosować przy anemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobię, dziękuję bardzo za odpowiedź, podpowiedź i uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby nie było że jestem wredna to chciałam Cię jednak przeprosić :) nerwowy okres w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki tabletkami , ale p**dus powinien gume zakladac ale ma to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja również, bo może niepotrzebnie wybucham ;) przepraszam i niech czas w pracy szybko Ci zleci, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nigdy więcej nie dopuszczę już do takiej sytuacji jaka miała miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wtrysku tez można zajść w ciążę i ja jestem na to zywym dowodem:). Z tym ze jestem przed 30stka, z mezem 8 lat, pracę mam więc 'wyszło to wyszlo'. Ale jak ktoś nie zamierza w najbliższym czasie mieć dzieci to nie polecam stosunku przerywanego :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 wiele osób powinno robić różne rzeczy a nie robią dziwne i ciekawe dlaczego. Człowiek jest tylko człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz gdy będziesz bardziej pewna partnera i faktycznie przekonana że to ten właściwy :) jestem pewna że jeszcze nie raz będą takie spontany chwile unieisenia. W sumie takie piękne chwile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wzięłaś tabletkę po, to powinnaś być spokojna. Nie zapominajcie w przyszłości o zabezpieczeniu. Dobrze by było gdybyście współżyli tylko w dni niepłodne. Musisz jednak dobrze je wyznaczać. Jeśli będziesz mieć z tym jakiś problem to kup sobie tester owulacyjny. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy mogę prosić kogoś o interpretację cyklu? Bardzo mi zależy, nie mam się kogo poradzić. Prowadzę pomiar temperatury po okresie przez 8dni miałam 36°C mierzone pod językiem później spadek o 2 kreski i teraz znowu 3 dzień 36 czy jest szansa na ciaze? Proszę o odpowiedź jeśli to mozliwe na email marzena2808@interia.pl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj, po 13 dniach zrobiłam 2 testy dla pewności, obydwa negatywne. ~AUTORKA pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×