Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Awelia123

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość Awelia123

Ostatni okres miałam 1 lutego, cykle mam nieregularne. 16 bawiliśmy się z chłopakiem, on wszedł we mnie kilka razy, nawet nie do połowy. Nie miał wytrysku wcześniej ani wewnątrz tylko jakiś czas później na zewnątrz. Wcześniej mógł mieć na członku tylko preejakulat. Od 20-23 miałam bardzo dużą ilość białego i gęstego śluzu. Nie miał żadnych grudek, nie był rozciągliwy ani nieprzyjemnego zapachu. 24 lutego podejrzewam ze miałam owulacje bo śluz byl przejrzysty i bardzo rozciągliwy. 3 marca mialam lekkie plamiebia, dosliwnie 2 nieduże kropelkj krwi i od tamtej pory nic. Wizyte u gina mam dopiero za tydz w piątek, strasznie się tym wszystkim stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awelia123
Błagam niech sie wypowiada ktos kto sie na tym zna :/ testu nie moge kupic bo boję sie komukolwiek powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awelia123
I jeszcze jedno - gdyby do zapłodnienia doszło tego 16-17 lutego to by juz chyba dawno wystąpiły objawy ciążowe a takowych nie mam. No i tez chyba owulacja by sie nir pojawiła prawda? A nie sądzę by od 16 plemniki z preejakulatu przetrwały do 24 bo większość jest słabych/uszkodzonych. Mimi wszystko i tak sie bardzo boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gyna idziesz a testu nie mozesz kupic?sa w marketach ogolnych i rossmanach, nie musisz dyskutowac w aptece, no chyba ze mieszkasz na wsi i tam podaj***abka za lada a za pol godziny juz wszyscy wiedza ze X. jest w ciazy (niepotwierdzonej, ale tak sie lepiej sprzeda ta wiadomosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awelia123
Gość Tak mieszkam na wsi a do sklepu mam ponad 30minut rowerem xd w mieście rzadko bywam luzem żeby coś kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×