Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magda_L

Opakowania do sklepu

Polecane posty

Gość Magda_L

Otwieram sklep internetowy. Szukam taniego dostawcy opakowań (kartony, taśmy, koperty). Jednym słowem wszystkiego czego potrzeba do wysyłki. Może być firma z Warszawy, ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaJK
Jeśli myślisz o sprzedaży przez internet to faktycznie dobrze byłoby mieć stałego dostawcę i nie jeździć po sklepach po zaopatrzenie. Ja koperty bąbelkowe i taśmy kupuję tutaj: https://opakowania24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaką działalność będziesz prowadzić, ale podpowiem, że jeśli chcesz jakoś ładnie zapakować zawartość przesyłki, nim zostanie zapakowana w karton, możesz do tego użyć takich opakowań www.tubus.com.pl . ja sprzedaje kosmetyki, super się to prezentuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatrujemy się w opakowania u www.tubus.com.pl , bardzo również polecam, solidne wykonanie i w dobrej cenie, można je używać na różne sposoby to też jest duży plus dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz jakościowych folii, reklamówek z nadrukami to współpracujemy już od dłuższego czasu z firmą www.nowaplast.pl która specjalizuje się w tym temacie i co najwazniejsze, są terminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojej ofercie torebki i worki foliowe i wiele innych posiada firma www.folbur.pl. Zakupy tam naprawdę się opłacają, więc sądzę, ze warto mieć ich na oku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opakowania kartonowe zamawiam od firmy http://ktpak.pl/ Jestem właścicielem kilku sklepów, mam też własny magazyn, więc opakowania kartonowe są mi potrzebne. Współpracuje z nimi od dawna i mogę ich polecić również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opakowania kartonowe, folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy klejące oraz inne produkty opakowaniowe znajdziecie w ofercie internetowego sklepu www.zapakujemy.pl Mają szeroką ofertę i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopxax
Świetnym pomysłem na opakowania jest xzamowienie ich wraz z logo firmy- jest to super zabieg brandingowi. Można zamówić takie na https://e-hurtownia-opakowan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie sie za odpowiednimi opakowaniami foliowymi to skontaktujcie się z firmą www.zgrzewaniezfolii.pl Firma ta zajmuje się produkcją opakowań foliowych. W swojej ofercie posiadają folie różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za opakowaniami kartonowymi to powinniście też wyposażyć się w taśmy klejące do nich. Od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą www.totalmarket.pl Jest to producent taśm klejących, który posiada szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego dostawcy opakowań to ja mogę polecić firrme Crespo. irma Crespo to łódzki producent folii i opakowań z tworzyw sztucznych, która działa  od 2003 roku. Firma oferuję worki i torebki foliowe oraz inne opakowania z tworzyw dla różnych gałęzi przemysłu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uy7768

A może opakowania tekturowe? Tu masz fajnej jakości, różne rozmiary i kształty, także na indywidualne zamówienie ekopak.pl no i ceny nie powalają na kolana. jak dla mnie naprawdę warto jest się zainteresować. Fajne zarówno pod względem wysokiej jakości jak i dostępności oraz szybkości realizacji zamówień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannor

Zerknij na dcpackaging.pl . Mają wszystko czego potrzebujesz w tej materii..Zaczynając na kartonach, poprzez palety, koperty, aż po folie stretch. Kilka razy zamawiałem od nich kartony z paletami i nigdy nie było problemów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W magazynie na pewno niezbędnym produktem są opakowania foliowe oraz folie do owijania produktów i palet. Producentem tego typu rzeczy jest firma www.zgrzewaniezfolii.pl Polecam wam nawiązać z nimi współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi materiałami opakowaniowymi to skontaktujcie się z firmą www.zapakujemy.pl W ich ofercie znajdziecie wszystko co jest niezbędne do zapakowania produktu. Firma ta ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nazwy

Polecam C2C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

W C2C projektują bardzo fajne nadruki na reklamówki. Pracowałem tam pół roku, praca była bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk

Dobrej jakości taśmy samoprzylepne różnego zastosowania znajdziecie w www.pakart.com.pl/ Mają taśmy pakowe, dwustronne, uszczelniające i różne specjalistyczne. Oprócz taśm kupicie tam również kleje, folie tekturę. Dobra jakość i dobre ceny, warto do nich zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
Dnia 30.05.2019 o 12:34, Gość olek napisał:

W C2C projektują bardzo fajne nadruki na reklamówki. Pracowałem tam pół roku, praca była bardzo przyjemna.

Gratuluje napewno to musialo byc super doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda lena

Mogę potwierdzic opakowania z nadrukami są bardzo fajnie zaprojektowane, korzystam z opakowan C2C , na razie nie planuje zmieniac firmy, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Otwieram własnie wlasny sklep, chyba  się zdecyduję na wspólpracę z C2C, skoro opakowania są tak dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil

jeśli chodzi o C2C to mogę polecić, firma bardzo solidnie tworzy opakowania, zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

TAK OPAKO WANIA SA BARDZO SOLIDNE, TE Z NADRUKAMI NAJLEPSZe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorr

Dobrej jakości palety mają Śląskie Składy Palet. Dobry wybór, solidna jakość, korzystne ceny no i co ważne - mogą dostarczyć palety o niestandardowych wymiarach. Z naszej strony 100% zadowolenia z wyboru firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikok

Ja z kolei podrzucę namiar na dobra firmę od opakowań, która działa online www.tanio-pakuj.pl/ Znajdziecie tam bardzo dobre zapatrzenie: taśmy, folie, kartony, pianki, tektury faliste i inne materiały pakowe. Wysoka jakość produktów, szybka realizacja zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Znam również opakowania z C2C, są naprawdę godne polecenia,  solidnie wykonane i dosc oryginalny desing 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą opakowań i materiałów do pakowania to polecam wam skontaktować się z firmą http://em-plast.pl/ Mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszek

Poszukujecie ciekawej oferty opakowań na pizze, foli bąbelkowej zagladnijjcie tutaj https://e-hurtownia-opakowan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×