Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka tureckich seriali

Sekrety ojca

Polecane posty

Gość fanka tureckich seriali

Ogląda ktoś nowy serial, który zastąpił ,,Grzech Fatmagul''? Główny bohater Kemal w Stambule ma żonę Suzan i dwoje dzieci - syna Merta i córkę Cicek, a w Adanie drugą kobietę imieniem Nilgun - miłość z młodości i dwoje dzieci - syna Kadira i córkę Hasret, którzy są bliźniakami. Nilgu, Kadir i Hasret wiedzą o drugiej rodzinie, z kolei Suzan dowiaduje się o drugiej rodzinie, gdy Mert w wyniku wypadku potrzebuje przeszczepu nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez fannnnnka 94
Odcielabym mu siurka za taką zdradę gdyby nie to, że siurek taki piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba Ci się Kemal ? jest małomówny i zamknięty w sobie a z wyglądu to faktycznie może się spodobać a ta jego żonka Suzan to typowa wiedżma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Kemal nie jest brzydki, ale wkurza mnie jego charakter. Suzan nie znoszę - wywyższa się, uważa za kogoś lepszego i na dodatek próbowała namówić lekarza, by zabił dawcę nerki i przyrodniego brata jej syna. Jakim trzeba być obrzydliwym babskiem, by tak się zachować. Co do Merta na razie trudno mi go ocenić, ale strasznie wkurza mnie jego narzeczona. Cicek to taki słodki pulpecik, aż mi jej szkoda, że jej wredna matka tak ją traktuje. Od samego początku polubiłam Nilgun i Hasret, a Kadira to tak średnio. Jakiś taki narwany jest. Gdy dostał samochód od ojca to dosłownie zwariował i ryzykował życie swoje i swojego przyjaciela. Nie podoba mi się również brat Nilgun i matka Kemala, bo to taka wiedźma, jak Aytul z Tylko z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×