Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

wredny malpiszon jest taka cudowna

Polecane posty

To tylko dla niej wszystko ma sens :D. Co za niesamowicie piekna, madra i uzdolniona dziewczyna, haha XD hihihi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
Jezus jest Panem. niech każda osoba, która tu wejdzie oprócz mnie niech ma błogosławiony dzień, życie i pełno miłości, niech powie złu NIE oddając chwałę Bogu Jedynemu i niech spokojnie czeka ze mną i innymi ludźmi wierzącymi na przyjście Chrystusa, który unicestwi diabła i syna zatracenia tchnieniem swoich ust. Kochajmy się wzajemnie jak Pan nasz nas ukochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mial dobry dzien jak ci co kochaja jezusa przestana żreć mieso jak swinie, bo to oni sa zrodlem cierpien miliardow stworzen. Wiec won z tym bogiem i jezusem ja moge bardziej kochac zwierzeta bo one chociaz istnieja i potrzebuja pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
A kto ci broni jeść nie jeść mięsa. Możesz jeść mięso. Chrystus mówił, że można. Błogosławię miłością biednych ludzi do których pisałeś i ich zwodziłeś swoim Nickiem, zachowaniem i bluźnierstwami. To tylko słowa, ale jak ktoś to jeszcze przeczyta i zrobi to samo to będzie moc miłości od Pana Boga powiększona. Zło przegrywa, chcesz być dobrowolnie przegrywem, któremu zło wypłaci rachunek? Bóg daje nam łaskę zbawienia za darmo, to nic nie kosztuje, a można zyskać wszystko. Nie bądźmy prymitywni jak zło, które samo w sobie jest prymitywne, a bądźmy doskonali jak doskonały jest nasz Ojciec Niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
Chrystus pokój przyszedł nieść, a nie mieczem wojować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
No pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chvj mnie chrystus, bog mowil nie zabijaj a czlowiek zabija 26 miliardy zwierzat rocznie. Wiec se wsadz te swoj***ajeczki o chrystusie w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
Twoim argumentem są wyzwiska, odpisz gdy przestaniesz używać niecenzuralnych słów i pierdzieć bez sensu. Wtedy konwersja ma znaczenie i sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
*konwersja. Egoizm to twoje drugie imię, równoznaczne z diabłem, którego masz w Nicku "evil". Znowu pierdzisz, nie piszesz, naucz się pisać i szanować drugą osobę, z którą rozmawiasz, wtedy możesz spróbować mnie osadzić co i tak jest do kitu bo osądzanie jest niedobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szanuje jezusa i boga, bo ich nie ma, a zatem nie szanuje ludzi piszacych o tej dwojce z ksiazki fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
Bóg jest w Niebie, jest to sprawdzalne np. W języku polskim. NIEbiosA. Bios to diabeł, więc Bóg mieszka w Niebiosach jak nas uczą, to prawda. Więc znowu pierdzenie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
Ignorancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HusariaChrystusa
Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niebie to ja jestem :classic_cool:. A i wole kochac i szanowac tych co istnieja, a nie tych co nje istnieja, jak twoj bog i jezus np nie istnieje. Twoj jezus juz daeno lezy w piachu a jego dusza gotuje sie w piekle za to ze zdradzil seoj narod żydowski i wspolpracowal z rzymianami. Slusznie go ukrzyzowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×