Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

Gość gość
a włosy od kiedy masz takie czerwone? Wcześniej miałaś ciemny blond/ jasny braz? co nie? Co kto wiedział kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie Ty to kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo właśnie na tych zdjęciach masz taki kolor a nie czerwony. Tzn ta dziewczyna, nie wiem czy to TY. Jak byś mogła podesłać zdjecie swoje albo chociaż włosów to się okaże, ja tym czasem lece na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze to bardzo dziwna sprawa z tymi zdjeciami i wiadomosciami, nie oszukujesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez ci wysle, kochen pilkarzy, maja kondycje :-))) podaj maila, pogadamy o sporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ten do pilki" a wyslesz mi zdjecia, swojej mLUTKIEJ BULECZKI? jaka fryzure masz na dole? tez farbujesz tam wloski??? wizualnie bardzo mi odpowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej czekamy na maila!!!! wysylaj nam, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edi a ty roboty idz szukac, ja sie pilkarzem zaopiekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmienna Edi dziś "ten od piłki" podaj mi maila to Ci wyśle X Dziewczyno, ogarnij się. I mówię to życzliwie, bo za chwilę tu będą latały Twoje zdjęcia, a Ty możesz mieć problemy. Ja rozumiem, że można mieć mało lat i nie mieć doświadczenia w internetach i zachłysnąć się łatwymi znajomościami, ale bez przesady. Istnieje jeszcze coś takiego jak rozum. Spójrz na ten wątek - pisze z Tobą banda anonimowych gości i kiwają Tobą jak chcą. Po co Ci to? Uważaj, komu udostępnisz informacje o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edi, a wyslesz mi tez inne zdjecie? Baaardzo mnie podniecaja takie nasyconone erotyzmem fotki a mysle, ze ty jestes przepelniona erotyzmem, wulkan nie kobieta!!!!! Bralbym cie !!! Na ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, że wiesz. To jeszcze spójrz na to w ten sposób: tkwisz na tym temacie sama, pisze z Tobą grupa jakichś anonimowych facecików z internetu, wciągają Cię w jakieś głupie rozmowy, jakieś przewalanki słowne, nabierają ze zdjęciami, udowadniają coś, Tobie każą udowadniać. A Ty w to wszystko wchodzisz. Wiesz co robisz i po co?;) Warto dawać pożywkę anonimowym lujom z netu? Taka tylko uwaga kogoś, kto zastanowił się chwilę z boku, co jest grane tutaj i po co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edi to nie dziecko! Muszisz byc pieknaaaaaa! Lubisz popoludniowy sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalaj ciotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej: nie ma sensu, zebys doradzal/a, ta laska ma wode zamiast mózgu. Odmienna Edi "dobrze wiem co mogę zrobić i kiedy i jak" Odmienna Edi "podaj mi maila to Ci wyśle [swoje zdjecie]" Sorry, za glupote się placi. Niech wiec laska placi, inaczej niczego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy martwimy sie o ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie moze pracy znalezc, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prawda: większość facetów z netu nie jest warta funta kłaków, a co dopiero Twoich traconych na nich słów i czasu i myślę, że to widać od razu po poziomie rozmowy;) Ale każdy ma inne oczekiwania i standardy, może Twoje są takie. Nie przejmuję się Tobą, także w sumie masz rację:) Powodzenia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna z ciotek Edi zazdrosne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowdodnij:D ;) A poza tym: nie rozśmieszaj mnie:) Na takich rozmówców jak tu nigdy bym nawet nie spojrzała, bo nie czegoś takiego oczekiwałam;) Edi, chciałam pomóc, naprawdę to nie mój target takie coś, spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was to obchodzi stare prukwy z kim ona pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×