Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zły piatek

Czy moge spisac recznie testament?

Polecane posty

Gość zły piatek

I czy bedzie on wiazacy?Chce zeby wszystko dostal tylko moj syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na testamencie najważniejsza jest data i jak nie będzie pózniejszych testamentów to jest on ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły piatek
Czyli jak spisze to recznie,przekaze to komus to po mojej smierci wszystko dostanie syn?Nie jest do podwazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tym to różnie to bywa,jak masz np.problemy psychiczne to mogą chcieć podważyć,ale żeby było trudniej podważyć to napisz np.czemu uważasz,że syn powinien wszystko dostać,ale na testamencie najważniejsza jest data sporządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły piątek
Jestem zdrowa psychicznie.Nigdy sie nie leczylam psychiatrycznie ale juz dosc mam tego zycia!!!! I gdybym juz nie wytrzymala to chce zeby wszystko dostal tylko moj jedyny syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz innych dzieci, ani męża, to i tak twój syn wszystko odziedziczy. W innym wypadku, pozostałe dzieci dostaną ZACHOWEK, bez względu na to, co napiszesz w testamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły piątek
Ale mam rodzicow wiec im tez by sie chyba nalezalo? Nie mam meza.Mam syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziedziczyć będzie syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły piątek
Rodzice nic nie dostana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz tylko syna, on dziedziczy wszystko. Rodzice mieliby prawo do spadku po tobie, gdybyś nie miała dzieci ani męża. Męża nie masz, ale masz dziecko i jemu wszystko się należy nawet jeśli nie zostawisz testamentu. A syn chociaż pełnoletni? Bo jeśli nie, to nie będzie mógł dysponować spadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły piatek
Tak syn ma 23 lata. Bardzo dziekuje Tobie za pomoc.Caly czas bylam przekonana,ze bedzie do podzialu miedzy syna a moimi rodzicami Bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponował sporządzić testament pod okiem profesjonalistów. Ja przy sporządzaniu testamentu skorzystałem z usług http://www.jeziorscy.com.pl , którzy w mgnieniu oka rozegrali ten kłopot. jestem im bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×