Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I problem z głowy ukraincy wyjadą

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio dało się słyszeć ze unią europejską otzworzy rynek pracy dla Ukraińców więc pewnie ukry zaczną masowo wyjeżdżać do Niemiec i Brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę te Polsko ukraińskie rozwody xd jak się ukrolki odkochaja i poleca za hansami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu przestaną zatrowac powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ślepa jesteś i zazdrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kogo zazdrosna ? Ukrainki sa paskudne niższe od Polek i maja wiejskie gęby to już rosjanki S dużo piękniejsze , ja poprostu cieszę się z tego ze idioci będą mieli to na co zasłużyli jak im sie zachciało pomywaczek o prostytuckiej mentalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co niby ktoś miał byś zazdrosny ? O to ze nieudacznicy brzydale i niemoty się z nimi zenia ? Facet który ma powodzenie wygląd i pieniądze nie musi się łapać ostatniej deski ratunku tak jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pęd Sosny
gość dziś Może o to, że Ukrainki wcale nie są złe? Często ładne, często zupełnie normalne, takie same jak wy? O to, że niektórzy poszli na wschód, a nie zachód? :D Ktoś tworzy tutaj problem z niczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki są ładniejsze i szczuplejsze od polek. i co dziwne mimo , że z biedniejszego Kraju to nie mają tak jak mają polki ... pryszczy na ciele i na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli głowa jak kanister i nos jak kartofel jest ładny , ukrainki wyglądają jak polki tylko ze dużo bardziej przeniczno buraczano wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wice wersa ukraincy też sa o wiele piekniejsi od Polaków z mordami sebkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szału nie ma widziałem kiedyś ną ulicy kilka , jakbym ruskiego nie usłyszał to bym przeszedł i nie zauważył że tam stały , takie mocno średnie były bym powiedział , ładne to sa skandynawki a nie jakieś czerwone ukraińskie japy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×