Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frustrat123456789

Podsumowanie

Polecane posty

Gość frustrat123456789

Otóż to co wyprawia się w dzisiejszych czasach jest chore . Jestem młodym człowiekiem i czuję ,że nie pasuję do tego świata . Niestety muszę funkcjonować jakoś w tej nienormalnej rzeczywistości . Wszystko zostało przewrócone do góry nogami. Doczekaliśmy czasów,gdzie prostactwo jest górą,ludzie ze słomą w butach mają wszystko,a ludzie o dobrych cechach charakteru nie mają nic. W naszych czasach rządzi prymitywizm i debilizm,imbecylizm święci tryumfy ,podczas gdy inteligencja żyje(a może bardziej odpowiednie słowo to :wegetuje) w poniżeniu i bardzo często w nędzy ,nie mając szans na przebicie . Żałuję ,że nie urodziłem się kilkadziesiąt lat wcześniej .Wtedy wszystko wyglądało inaczej .Może czasy były cięższe ,ale ludzie byli inni . Nie było takiej degrengolady i normalniejszą dziewczynę było dużo łatwiej znaleźć . Teraz duża część moich rówieśników ma siano w głowie zamiast mózgu . Ten cały syf panujący obecnie doprowadził mnie do osłabienia nerwowego i autoagresji . Najgorsze jest to,że nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić .Straciłem wiarę i nadzieję w to,że kiedykolwiek będzie lepiej i wszystko się ułoży . Mam blizny na rękach ,z czego jedną dużą i czarną wizję przyszłości. Nie potrafię z optymizmem patrzeć przed siebie. Jestem wypalony i mam dosyć. To tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzalaj się nad sobą tylko zabieraj się do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem prawdy?Że najlepiej powodzi się w dzisiejszych czasach prostakom ,którzy mają w najlepszym wypadku IQ owczarka niemieckiego(nie obrażając tych szlachetnych psów) i słoma im z butów wystaje? Oni mają wszystko . Normalnych partnerów ,nie muszą codziennie denerwować się wszystkim i nie mają zżartych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Sve ste nam uzeli i cast i dostojanstvo, pa sta nije jasno kada sutra neko s' maskom, do zuba u oruzju,neki ocajnik u gradskom,da cuje se glasno,DIGNE SVE U VAZDUH'' -BS . Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×