Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Negocjujecie cene kupujac agd rtv?

Polecane posty

Gość Gosc
51 minut temu, Gość Gość z klasą napisał:

Biedna Polka, Polak pokazuje jaka jest bogata na grosze. W bogatych krajach się targują i dobrze wychodzą, nawet Turcy w Polsce lepiej wychodzą na zakupach bo wiedzą jak to robić.
Kupując sprzęt do nowego mieszkania z 21 tyś udało mi się zejść do prawie 17 tyś, jestem o 4 tyś bogatszy.
Później zabrałem teściową na zakupy i przy zakupie pralki o 100zł taniej facet w tym samym elektromarkecie dorzucił mi przenośny głośnik JBM za 70zł.
Jak powiedziałem że za jakiś czas wpadnę z bratem i jego żoną na zakupy to od razu wystrzelił aby dać znać wcześniej to pomoże dobrać odpowiednie i przygotuje odpowiedni rabat, przy okazji powiedział mi że jeden z sprzętów który kupiłem kiedyś jest mocno zgłaszany wiec podpowiedział na co wymienić aby dobrze wyjść.

Nie wszystko da się negocjować, firma musi zarobić ale w wielu przypadkach da się bez problemu zejść z prowizji  zwłaszcza jak jesteś często w danym sklepie i kupujesz za większą sumę

Pozdrowienia dla zawszonych "bogaczy" co chcą się pokazać ale nie mają z czym.

Jakaś sieciowka typu Media Markt? Pytam, ponieważ niebawem będę kupowała cały sprzęt agd i RTV do domu, więc trochę kasy pójdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ridley

Ja w media expert negocjowałem i sie opłacało. Początkowo nie było opcji, ale pan kierownik tak jak pisze Ala bardzo pomógł. Kto pyta nie bładzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manki

Jestem z wykształcenia handlowcem i zawsze się targuję, warunek konieczny każdych zakupów. Łatwiej jest to robić przy składaniu koszyka w internecie, ale np. w Media Expert możesz przedyskutować ofertę z upoważnioną do tego osobą, taką która może dać rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenpiotr

Ja składałem kompa ostatnio i ME dało mi niższą cenę. A zamawiałem przez stronę i handlowiec wystawił rachunek niższy o niecałe 300zł -więc warto na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
Dnia 6.11.2019 o 04:48, Gość tenpiotr napisał:

Ja składałem kompa ostatnio i ME dało mi niższą cenę. A zamawiałem przez stronę i handlowiec wystawił rachunek niższy o niecałe 300zł -więc warto na 100%

Jak to zrobić? Też chciałem zamówić sobie kompa z Media Expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska
Dnia 14.11.2019 o 02:25, Gość jak napisał:

Jak to zrobić? Też chciałem zamówić sobie kompa z Media Expert

tez jestem ciekawa, tyle razy kupowałam w me ale nigdy nie probowałam negocjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×