Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DomArtStyl

Łóżko. Jakie do sypialni?

Polecane posty

Gość amandaa

Świetne metalowe łóżka mają w Manufakturze Snu. Mamy od nich tego rodzaju  łóżko, idealnie pasuje do industrialnego stylu naszego mieszkania. Mają tam nie tylko łóżka o prostych formach,ale  także takie gięte, w romantycznym stylu. Sklep działa online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdecydowalabym się na metalową ramę łóżka. Takie łożka wyglądają bardzo ładnie i stylowo. Widziałam je w  wielu projektach sypialni nowoczesnych i tradycyjnych, jednak nie są wygodne. A komfort jest dla mnie bardzo wazny. O wiele wygodniejsze są łóżka tapicerowane, z uwagi na to, że nie ma opcji aby się nieprzyjemnie uderzyć głową o obicie. 

Jeśli planujecie zakup łóżka to polecam celować od razu w cały komplet czyli łóżko + materac + stelaż bo jest o wiele taniej:

https://www.mebletkaniny.pl/zestawy-lozko-z-materacem-cat-49

NIż w przypadku kupowania wszystkiego z osobna. Poza tym będziecie mieli pewność, że wszystko dobrze do siebie pasuje. Na stronie sklepu jest sporo tapicerowanych mebli tego typu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta

Jak kręcą was designerskie klimaty to sprawdźcie sobie szczecińska firmę Verlani. Mają w ofercie bardzo dobrej jakości włoskie meble marki Calligaris. Mamy od nich lóżko właśnie i jest mega wygodne a przy tym fajnie zaprojektowane, ma tapicerowany zagłówek , wygląda to bardzo elegancko, trochę taki styl glamour. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Właśnie poszukuję łóżka do sypialni. Chciałabym, żeby było drewniane i koniecznie z pojemnikiem. Znalazłam duży wybór łóżek na stronie senvita.pl Widziałam, że mają też materace z Hildinga w dobrej cenie, więc zastanawiam się nad kupnem obu. Czy ktoś korzystał z ich oferty? Znacie ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cama

łóżko to raz ale tak na prawdę najważniejszy jest materac - musi być dobrze dopasowany. No i taki trafiłam wlasnie na sypialniaplus,pl! maja mega wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikazalewska

Zerknij na sklep Eversleep. Zamawiałam ostatnio od nich łóżko razem z materacem. Cenowo konkurencyjnie, a wybór produktów obszerny. Zdecydowanie jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Sofapl

Łóżka kontynentalne to doskonała opcja dla wszystkich, którzy szukają wygody na najwyższym poziomie, a także stawiają na niebanalne rozwiązania. Tego typu mebel w piękny sposób wypełni dostępną przestrzeń i będzie budził zachwyt z każdym spojrzeniem. Jeśli szukasz solidnie wykonane mebla, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony super-sofa.pl - pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Pozdrawiamy

Super-Sofapl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Sofapl

Łóżka kontynentalne to doskonała opcja dla wszystkich, którzy szukają wygody na najwyższym poziomie, a także stawiają na niebanalne rozwiązania. Tego typu mebel w piękny sposób wypełni dostępną przestrzeń i będzie budził zachwyt z każdym spojrzeniem. Jeśli szukasz solidnie wykonane mebla, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony super-sofa.pl - pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Pozdrawiamy

Super-Sofapl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik

tak - łózko kontynentalne jest świetne, długo się czailiśmy ale w końcu mamy swoje łóżko kontynentalne z Hilding ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindi

tak na prawdę najwazniejszy jest materac. ja kupiłam taki w sypialniaplus.pl i bardzo sobie chwalę - super wygodny i dobrze dobrana twardość! rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Sofa

Łóżko to najważniejszy element sypialni. To właśnie ono ma zapewnić Ci komfortowy sen po całym dniu pracy. Jeśli szukasz mebla wysokiej jakości, zaprojektowanego z pomyslem i wyczuciem stylu, koniecznie odwiedź nasz sklep: https://www.super-sofa.pl/

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Sofa.pl

Łóżko to najważniejszy element sypialni. To właśnie ono ma zapewnić Ci komfortowy sen po całym dniu pracy. Jeśli szukasz mebla wysokiej jakości, zaprojektowanego z pomyslem i wyczuciem stylu, koniecznie odwiedź nasz sklep: https://www.super-sofa.pl/

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simulka

Jestem zadowolona z materaca kupionego w sypialniaplus.pl. Mają spory asortyment, można dobrać pod siebie i swoje potrzeby. Także ja jestem bardzo zadowolona i teraz się bardzo wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka88

Bardzo fajne meble mam w swoim domu od puszmana. Sofa tivoli, fotel grande sprawują się bardzo dobrze jak na samym początku. Trudno mieć jakiekolwiek zastrzezenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riczki

super łóżko a wlasciwie materac, mam z sypialniaplus.pl - bardzo wygodne, fajnie dobrane i przede wszystkim pod moje potrzeby! także ja jestem bardzo zadowolona z tego wygodnego zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Wenyk

Namówiłam w końcu męża na zmianę http://www.flexiz.pl/zdrowe-lozko-nefrytowe/ w końcu możemy się wysypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Wenyk

Namówiłam w końcu męża na zmianę http://www.flexiz.pl/zdrowe-lozko-nefrytowe/ w końcu możemy się wysypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sypialniaplus.pl  ma doskonałe materace. Ja jestem zadowolona z materaca i szczerze mówiąc doskonale się wysypiam dzięki temu, że wymieniłam do spania! Bardzo jestem zadowolona i szczerze mówiąc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać, że mają również w swojej ofercie łóżka kontynentalne 🙂

Edytowano przez martusia2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łóżko do sypialni musi być przede wszystkim wygodne. Polecam to, ja jestem bardzo zadowolony: https://daxmeble.pl/lozka-kontynentalne/27-28904-lozko-kontynentalne-milano-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam materac z sypialniaplus i jestem zadowolona - wygodne i komfortowe. myślę ze zakup był bardzo przemyślany i dobrze zrealizowany bo mnie już plecy w ogole nie bolą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także zdecydowałam się wlasnie na materac z sypialniaplus.pl - super wygodny, dobrze dobrany i przede wszystkim cenowo atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważną kwestią jest materac. Na szczęście teraz bez problemu można kupić łóżka z materacem. Sprawdźcie tę ofertę https://ifm-meble.com/meble/lozka/ . Mają nowoczesne i modne łóżka, które będą pasowały do eleganckiego wnętrza. Można też wybrać odpowiedni wzór, bo wybór jest naprawdę duży. Poza tym można zaoszczędzić, bo w cenie otrzymacie łóżko i materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×