Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy też uważacie że to problem dzisiejszych kobiet?

Polecane posty

Gość gość

Chcą mieć dziecko ale nie mają z kim Mam 24 lata. Chciałabym mieć dziecko za kilka lat ale z kimś kogo już dobrze znam i kto nadaje się na ojca. Mało teraz jest takich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma z kim to sie dzieci na sile nie robi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy ktoś się nadaje na rodzice, to okazuje się dopiero gdy dziecko przyjdzie na świata, to że tobie wydaje się że nadajesz się na matkę nie musi być zgodne z rzeczywistością, a sama chęć posiadania dziecka nie wystarczy, bo dziecko to nie zabawka którą się robi kiedy się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówie ze nadaje sie na matke. Za kilka lat moze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najpierw poznaj kogos odpowiedniego, wyjdz za mąż, stwórz rodzinę. Wszystko po kolei. Masz na to te kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby myśleć o dziecku to najpierw trzeba mieć partnera, ale u kobiet takie podejście to norma... najpierw zakładają sobie że chcą mieć dziecko, ślub, itp. a dopiero później szukają faceta i oczywiście facet musi spełniać warunki tego ideału który sobie wymyśliły w głowie. Teraz autorka każdego faceta którego pozna będzie porównywać do tego ideału i już na pierwszym spotkaniu będzie analizować jaki byłby z niego mąż i ojciec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci kawalerzy starzy to idioci nic nie warci, maja 2 lewe rece i leniwa dup/sko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata na dziecko to dla mnie zawczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×