Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damian_0009

Niepełny wzwód?

Polecane posty

Gość Damian_0009

Mam 39 lat i ostatnio zauważyłem że mam trochę słabszy wzwód. Tzn penis jest powiększony, stoi do góry, można go wprowadzić do pochwy, kobieta nic nie narzeka, ale nie jest to do czego jestem przyzwyczajony. Kiedyś stawał tak, że przez spodnie, ciężko było ukryć wzwód, a teraz widać tylko że po prostu się podnieciłem. Czy to już można nazwać niepełnym wzwodem? Natomiast nie mam problemów z ilością seksu - 2-3 razy w dni robocze(z przerwami oczywiście, czyli rano, po pracy i wieczorem) i 4-5 razy w weekendy. Długość stosunku to ok 30 minut nie licząc gry wstępnej. Nie choruję, nie mam nadwagi, uprawiam sport. Czy mam się zacząć tym przejmować i iść do lekarza czy samo przejdzie albo może da się coś na to ćwiczyć np zestaw ćwiczeń na mięśnie Kegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma tak samo - normalnie nie jest to mega twardy pal, ale jak pojedziemy na wakacje i on nie ma stresów to wtedy jest pal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxymilian
Skoro sex jest, orgazmy są, zadowolony jesteś, to chyba nie ma się czym szczególnie martwić. Poćwicz sobie zestaw na Kegla możesz dorzucić serię Permen Kinga i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy gdy dojdzie do trójkąta z kochankiem to mąż wtedy będzie miał pełen wtrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A będzie jeszcze gorzej więc ciesz się zże jeszcze jako tako stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika i przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~1,5h seksu dziennie w dni robocze. ~2,5h seksu dziennie w weekendy. Prowo. Chyba ze po pol godziny na posiedzenie trzepiesz fujare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań walić konia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~1,5h seksu dziennie w dni robocze. ~2,5h seksu dziennie w weekendy. Prowo. Sam jesteś prowo. Jak zaczynamy się kochać z dziewczyną to z porządną grą wstępną, oralem i penetracją trwa u nas około 2h czego łącznie penetracja trwa około 45 min do godziny. Ja 27 ona 24. w Tygodniu wieczorem jak mamy siłę to około 1,5h to norma. Zaznaczę ja jestem długodystansowcem a moja partnerka długoooo dochodzi. Tak się dobraliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo facetów ma z tym problem. Czasem to wynika po prostu ze zmęczenia. Tu wam mogę polecić bardzo mocny suplement Long Men http://wzaufaniu.pl/long-men jest bez recepty, bez problemu można sobie zamówić dyskretną paczkę. Działa w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian_0009 Idź do lekarza pierwszego kontaktu i weź skierowanie do urologa. Zrobi Ci podstawowe badania i sprawdzi poziom testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:06 Hahaha fantasta-onan. Pozdrow reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×