Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Co dzisiaj macie na sniadanie, bo ja...

Polecane posty

Dzisiaj porannie tak ucztuje ;). Smalec mi babcia przywiozla, jedyny po ktorym nie rzygam :D. A gazetka na poprawe samopoczucia https://zapodaj.net/b1f028c7bc1e6.jpg.html A wy do roboty od rana, zeby miec co do gara wrzucic, jak smiecie jeebane, buahah. Nawet nie mscie czasu by zjesc spokojnie, bo trzeba zapierrdalac buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej gazecie pisza, ze olej rzepakowy jest z jednym najzdrowszych a moj kumpel dietetyk unika go jak ognia, razem z olejem palmowym. Pieerdola w tych gazetach, j****e gwnozercy p*********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor evil czemu zaprzeczasz że dash rysiu to twój projekt przecież każdy wie że dash rysiu a doctor evil to jedna osoba jako doctor evil piszesz ze mieszkasz w Anglii a jako dash rysiu w Polsce to gdzie ty w końcu mieszkasz bezrobotny mitomanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Jak jesteś bezrobotny a babcia na ciebie robi i wszystko Ci daje pod nos i śniadanko i obiadzik to nie dziwię się że nie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka babcia zj33bie ;D. Sam jestem, jestem kucharzem jak smakosz ;). Bo smakosz i dash rysiu to jedna i ta sama odoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś mieć nick doctor debil, hahahaha biedoto umysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Haha ty kucharzem babcia przywiozła ci smalec i przy okazji tobie śniadanko naszykowała hehe nie kłam wreszcie ty przecież nie Potrafisz gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa biedoto umyslowa. Lepiej idz pracowac, bo twoj supervisor zobaczy ze ns telefonie siedzisz i cie wysle do domu debilu ;D ja ide na perkusji cwiczyc, pozdrawiam i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G/o/w/n/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smalec a mówiłeś że nie lubisz wieprzka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze nie lubie ;D. Bo jest niezdrowy. Ale urodzenie sie w polsce zobowiazuje, spedzilem tu wiekszosc zycia, nie w anglii czy gdzies indziej. A lard spread kvrwa smalec polski, czy polska kielbasa to typowo polskie potrawy. A moja babcis najlepszy smalec robi ;D. Po smalcu mam w sobie duzo energii i trzyma cieplo. A ja jak mam okazje to kocham zjesc sobie dobra (kielbasy firmy sokolow nie sa dobre) kielbase z bulka swieza i ogorkami kiszonymi, bo te ogorki kiszone to tez ponoc zdrowe ;D. Wiec ja mimo ze wege czy co innego, ze wzgledu na tradycje polskich potraw nie moge odmawiac :P. A kielbase polska to bym jadl nawet podczas rzyganua hahah. Ale trzeba zjesc ;) nie no zartuje. Ale taka kuelbasa z bazylia czosnkiem i innymi, uhh... ale jakims kielbasozercem nie jestem, po prostu bardzo cenie sobie polska tradycyjna kuchnie, bardziej niz jakakolwiek inna. Zastanawia mnie od dluzszego czasu czy polska kuchnia jakos ewoluuje w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, schabowe to nie jest polska potrawa. To potrawa wiesniakow. W anglii tez jedza schabowe w supermarketach pork chops. Poza tym zrobic schabowego to debil umie a juz dobra kielbasa to trzeba znac recepture. A raczej nie istnieje receptura na schabowe. Jajko i bulka omg :( ble. I jeszcze te swinie biedne gina codziennie. A kiszona kapusta owszem niezla xD. Ja ze unikam nabialow, to nie za bardzo ale raz sobie zrobilem pyreczki puree z przyorawami pieprzem kefirkiem i maslo i ogireczki kiszone i do tego maslanka mm ;D. Jak ktis jada mieso to mozna ziemniaki z boczkiem pokrojonym i tez jest pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne zwierzeta codziennie giną, raz widzialem ns kuchnia.tv jak wzieli swinie w siatke a za chwile wlocznia prosto w serce zeby jakies zoltki sie mogly nazrec. No ale ludzie tez cierpia, wszystko przez innego czlowieka, takie zycie... w pakistanach itp male dziewczynki podobno maja lechtaczki wycinane by popedu nie odczuwaly. Ludzie tam sa hodowani. A nue musze mowic ze dzieci w rodzinach alkoholikiw tez cierpia :/. Wszedzie sa drzewa wycinane... Smutny jest ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się jeść na śniadanie codziennie płatki. Ostatnio przypadły mi do gustu Sante Fit. Są mega smaczne. Jeśli jeszcze ich nie jadłaś możesz skorzystać z ich promocji. Wystarczy wejść na www.santefitnaturalnie.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy aby otrzymać darmowy zestaw ambasadora marki w skład którego wchodzi 8 paczek płatków Sante Fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×