Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż już mnie wkurza

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie wkurza mnie bo mamy córkę 12 tyg a on sobie myśli że jak wróci z pracy to że będę na każde jego zawołanie. Jak ja chcę seksu to on wtedy ochoty nie ma ale jak on chce to muszę być gotowa i już bo jak nie to wielce obrażony. Z corka jak ma posiedzieć to też mu nie pasuje bo matka powinna się dzieckiem zająć. Oczywiście zajmie się jak muszę zrobić obiad bo wtedy chce zrec no i jak nie chce mu się iść do sklepu to wtedy ja musze iść i wtedy on zostaje z corka. Bolał mnie ostatnio zab 8 do wyrwania chodziłam po ścianach z bólu i musiałam prosić obce osoby by zostały na godz z dzieckiem żebym mogła szybko do chirurga lecieć i prywatnie zeba wyrywać on oczywiście z pracy się nie urwał chociaż wiem że mógł. W ogóle mam wrażenie że jestem dla niego śmieciem przez niego czuje się jak bezwartościowy robot. Od razu zaznaczę że dziecko chcieliśmy i dopóki się nie urodziło to było wszystko wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest tak samo tyle ze corka ma juz rok .Pieluche przebral moze ze 3 razy .W nocy nie wstal ani razu.Przy starszym dziecku teraz 12 lat robil wszystko teraz ma w d***e.Wkurza mnie strasznie wymysla sobie zajecia byle tylko z dzieckiem nie siedziec.Szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w nocy musi wstać bo jak tak pomocy nie ma to chociaż w nocy bo ja nie wstanę żeby nie wiem co. Chociaż teraz córka przesypia noce więc i w nocy nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa mało tego mała była w szpitalu po papiery poszedł on zamiast zapytać się lekarzy co dalej to nie a teraz każe mi dzwonić na którą jutro mamy przyjechać do poradni chirurgicznej bo na skierowaniu napisany jest dzień a godziny brak. Nie zapytał się nawet o numer do tej poradni a skąd ja mam teraz to wiedzieć. Boże matol to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw glupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×