Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacekjacekjacek88

podglądanie,ciekawi mnie jedna rzecz...

Polecane posty

Gość kobieta wyzwolona1
Może się kładzie na pół naga bo na coś czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie ma co dziwić że cię rajcuje jak tak wygląda, dotknij jej piersi,jak coś to się wykręcisz jakoś że się potknąłeś lub coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbój ale tak bardzo delikatnie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na śpiąco .bo się wystraszy . Po prostu gdy się obudzi podejdź do nie calkiem nago . Zdejmij wszystko ze siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś złapał ją tylko za cycka to raczej by się nic nie stało,ale jakbyś sobie masował to pewno by się obudziła, zależy jaki ma sen. i co odważyłeś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem, złap może Ci się uda, ładne ma cycki>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialem 17 lat a moja siostra 15 to pogladalem ja jak sie kapala miala juz duze cycuszki i c**eczke obrosnieta czarnymi wloskami ona spala w pokoju gdzie był telewizor więc siedziałem w soboty do późna bo było kino nocne ona czesto szybko zasypiała wtedy podniecalem sie i waliłem sobie jak spala odkryta w samym staniku i majteczkach bardzo korcilo mnie żeby podotykac jej piersi ktore były takie jedrne stojace i kiedys zaryzykowalem wsunalem dlon pod jej miseczkę i poczułem delikatne cialko i jedrne sutki balem się że sie obudzi ale podniecenie było duze jena reke trzymalem na jej sutku a drugą trzepalem malego jak sie spusciłem to napięcie mijalo ale po jakimś czasie znowu palka stała i zowu wsuwalem ręke i delektowalem sie jej cycuszkami ale apetyt rosnie w miare jedzenia pragnąlem podotykać jej c**eczki skoro spala tak twardo najpierw dotykalem przez bawełniane majteczki wyczuwalem jej sztywne wloski a jak rozchylila nogi wyczuwalem jej szparke jej cipka byla cudowna i odwazylem sie wsunąc dlon pod jej majteczki najpierw od strony brzuszka moj palec wsuwalem w jej dziurke ale nie zagleboko wyczuwalem jej lechtaczke i delikatnie piecilem czasami jej dziurka robila sie wilgotna potem wąchalem ten palec i oblizywalem byłem mega podniecony pewnej soboty zapragnalem polizac jej szparke wiec odchylilem pasek majteczek w jej kroku jej cudowna szparka byla taka urocza i gdy sie nachylalem żeby polizac siostra nagle przebudzila sie wystraszylem sie i ucieklem do swojego pokoju balem sie poskarży sie rodzicom ale nie zrobila tego tylko nastepnego dnia poweidziala mi ze jestem zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyimij pindola i spuśc się na jej cycuchy. Fajna będzie miał mine jak sie obudzi ze spermą na cycuchach. Ciekwe czy sie domysli co to za substancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic piękniejszego na świecie niż piękna , młoda dziewczyna z dużymi , jędrnymi cycami biegnąca w obcisłej bluzeczce bez stanika ze sterczącymi sutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne ma piersi :) przyznam w sam raz takie do macania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×