Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skrzywdzona22

Oświadczyny

Polecane posty

Gość gość
4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko :P większość gości weselnych myślało pewnie że zaliczyliśmy wpadkę a ja dziewicą byłam :) 6 lat? To dłuuuugo. A partner jakoś wspomina o slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to raczej nie, myślimy narazie o wspólnym mieszkaniu. Ale mam nadzieję, że w tym roku wykona jakiś krok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie zgodzisz na konkubinat to on sie nigdy nie oswiadczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia stażu zwiazku ale gotowości do małżenstwa, ile w ogóle macie lat? Większość moich znajomych (duże miasto, wykształcenie wyższe) wzięło ślub po min. 6-7 latach związku (bywały też po 9 i 11). Wszystkie pary są nadal razem i nie wyglądają jakby mieli się rozstać (minęło przynajmniej 5 lat od ślubu, niektóre już są ponad dekadę po ślubie). Potrzeba ok. 3-4 lat by klapki ślepego zakochania spadły (w tym czasie bardzo buzują hormony, wielu kwestii się zwyczajnie nie dostrzega). Każda para jest inna. Ja wiem że nigdy nie wzięłabym ślubu gdybym nie znała partnera przynajmniej 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5 roku, a po nastepnym roku slub. Jestesmy malzenstwem 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie ozeni po trzydziestce ale juz nie z toba autorko! Ale do tego czasu gdzies musi jaja oprozniac - za darmo i bez zobowiazan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście bardzo młodzi, znasz go 7 lat ale sama jesteś ledwo po 20stce. To jednak ma znaczenie. Chłopak też jest młody. Niektórzy są w tym wieku gotowi na rodzinę, inni wcale. Jeśli macie podobne myślenie to zapewne niedługo się oświadczy (wspólne zamieszkanie może być traktowane jako ten kolejny krok, jeśli oczywiście Ty się na to zgadzasz). Każda para ma własne tempo, nie można się porównywać do innych. Jeśli chłopak chce być z Tobą to powinnaś to po prostu czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakze sluszne i prawdziwe! Ty oczywiscie nie przyjmuj tego do wiadomosci - wypieraj ile sie da! A pierscionka jak nie bylo tak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oswiaczyl mi się po 3 miesiącach . Ślub wzięliśmy dokładnie rok później :) mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wręcz identyczne myślenie, oboje chcemy zrobić ten krok do przodu (wspólne mieszkanie). Teoretycznie jesteśmy mlodzi, ale zanim ślub zanim dzieci to będę już w okolicy trzydziestki, bo nie wszystko da się tak szybko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaręczyny po 6 latach. Ślub dwa lata później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć, że jeżeli do tej pory się nie oświadczył to jest ze mną bo jest, a i tak lata bądź będzie latał do innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! Faceci nie zenia sie nigdy z pierwsza dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu to wpychanie do jednego worka wszystkich, ja mieszkałam z facetem 4 lata i były zaręczyny. Jak zreszta wiekszosc znajomych par po latach wspolnego bycia razem. Strasznie trudno komuś uwierzyć że ludzie potrafią ze sobą mieszkać i nie brać od razu ślubu a jednak darzyć się miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum jest wiele nieszczęśliwych osób, a niektórzy tylko czekają by dokopać innym, czerpią z tego przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakimś dziwnym trafem na tym forum wszyscy pobierają się po 3-5 miesiącach i już są ze sobą po 40 lat :P Nie wierz w te brednie które tu czytasz i w ogóle nie powinnaś pytać obcych ludzi o nic co związane jest z twoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oswiadczyny czy zareczyny nie gwarantuja wam zadnego slubu!!! Dalej jestescie metracami bez zadnych praw - dzisiaj wielu facetow daje pierscionki wlasnie po to zebyscie skonczyly pieprzyc o slubie - maja wtedy spokoj i moga sobie spokojnie rozgladac sie za kolejna laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwila chwila a kto mówił że były tylko zaręczyny, ja z 21:39 jestem już po ślubie :P Jak i inne moje koleżanki mieszkające ze swymi połówkami. Kogoś tu chyba projektuje swoją przykrą sytuację na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55 Ktoś bardzo musiał Cię skrzywdzić. Nie martw się o innych, poradzą sobie bez Twych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×