Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

wiecie ze w papierosach jest mocz swini lub substancja z odbytu bobra??

Polecane posty

Gość gość
A oni tak sie tym delektuja i uwazaja niepalacych za ludzi gorszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... swoje zony niepalace potem caluja palacych mezow. W wodach kolonskich sa z kolei substancje z o***tu psow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świńska hemoglobina znajduje się w filtrach papierosowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do parowek i innych wyrobow kopyta pelne flaki z kalem i inne podle swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez biznes miesny dzisiaj to faszyzm. Nic sie nie moze zmarnowac. Tak samo bylo z ludzmi w obozach koncentracyjnych. Ponad 50 miliardow zwierzat rocznie umiera. Kosmetyki wszystko jest testowane na zwierzetach a ludzie ktorzy na nich testuja to josephy mengele. Ponad 100mln zwierzat umiera w wyniku ekserymentow. Myszy kroliki psy... psy zdzieraja z siebie swoja skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie to H O J E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni nie lubią ludzi, inni nie lubią zwierząt - tak ciężko ci to pojąć doktorku? Nie będziesz decydować kto ma być zły względem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie ludzi za to ze powoduja ze zwierzeta cierpia. Czyli glownie nie lubie tych co je jedza. Ci co je jedza sami sa jak swinie czy krowy. Swiat jest w ogole przeludniony i to jest dzisiaj problem przeludnienie. Gdyby nje bylo tyle ludzkiego bydla, tskie kurczaki czy psy co gina w rzezniach mialyby wiecej miejsca. Zamiast 20000 kurczakow w jednej rzezni, co trzymane sa w klatkach tak malych ze nie maja nawet jak skrzyflami ruszac, gimeloby 5000 a mialyby tez wieksze klatki. Wiekszosc zwierzat na uboj typu krowy, albo kurczaki z ktorych biora jajka albo krowy z ktorych biora mleko, nie widzi za zycia slonca. Swinie gdy sa male ucinane maja ogony i meskie odmiany sa kastrowane bez znieczulenia. 20 centow za znieczulenie to za duzo dla przemyslu mjesnego. Zabijanie ryb zwierzat i hodowla tsk wielkiej ilosci przyczynia sie do zanieczyszczania morz, powietrza, globalnego ocieplenia. W ciagu 15 lat czlowiek wybil ponad 50% populacji rekinow. A rekiny sa cenne z powodu ich fish fin. Nje wiem co to jest po polsku ale rekiny sa nsjpierw lowione potem maja obcinane finy a potem sa wrzucane do wody by wykrwawily sie na smierc. W przecietnej fsbryce kur, kury sa wrzucsne zywcem do mielarek lub gdzie sa po prostu ucinane. Jesli kura ma pecha i noze zle trafiaja to potem zywcem sie gotuje. Zaklada sie ze w jednej rzezni umiera tym sposobem 175 kurczakowvna minute. Dlatego wlasnie przechodze na weganizm zeby nie czuc sie winnemu to co sie dzieje. Ja nje jestem ludzkim bydlem :). I nie obchodzi mnie co jecie :). Wazne ze ja nie przyczyniam sie do zla ktore sie dzieje jak i do niszczenia planety na ktorej zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak jesteś ludzkim bydłem. Gdybyś nim nie był podpisałbyś się jako szympans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty siki bobra to masz zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedni nie lubią ludzi, inni nie lubią zwierząt x x A ty c***o lubisz w doopsko. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie firmy mielarskie nie hoduja jak ciebie wiec mow za siebie :) 2x up w papierosach sa pewne chemikalia ktore sa uzyskiwane z gruczolow ktore xnajduja sie w doopie bobra, by nadac pqpiefosom smak i uzyskac ta konstyntencje dymu. Psy na ktorych testowane sa papierosy wisza na lapach i zmuszaja je do wdychiwania ostrych oparow dymu i stymulowane sa seksualnie by sprawdzic jak dziala ich poped seksualny :). Kroliczki male maja substacje chemiczne ktore znajduja sie w pastach do zebow wkraplane do oczu by sprawdzic dzialanie substancji. Wszystkie zwierzeta na ktorych dolonywane sa testy zyja w ciasnych klatkach i kazdego dnia czekaja na oprawce naukowca ktory dokonuje na nich meczacych testow :). Psy z samotnosci wariuja i dziczeja, wyzeraja sobie sierc i skore cierpia psychicznie. Male kroliczki niewinne tez sa ofiarami. To samo myszy szczury koty itp. To wszystko dzieki wam, niemyslacemu bydlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbierasz nam zatem prawo do czynienia zła doktorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna M
w twojej paszy jest mocz świni i substancja z o***tu bobra, ty skończony idioto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip, szczury w garażu śmieją się z ciebie bo same są mięsożerne/wszystkożerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×