Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przeciaganie rozwodu

Polecane posty

Gość gość

mam pytanie jak długo moge i w jaki sposob przeciagac toczacy sie rozwod, nienawidze meza i bede mu utrudniala zycie, nie pozwole mu tak szybko poukladac sobie zycia na nowo, poza tym co moge zrobic jak go udupic skoro on nie chce sie spotykac z naszym dzieckiem bo nie pozwolilma go zabierac tylko ma obowiazek spotykac sie w mojej obecnosci. jakies pomysly/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij się w głowę mściwa baboooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chcesz sie mścić - wykop dwa groby" - w twoim przypadku trzy (bo i dla dziecka). Zacznij od zakupienia szpadla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zła sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Później się dziwią ,że im nikt kwiatka nie kupuje i po rękach nie całuje. I tworzą marsze zdesperowanych bab. Ja w rękę to całowałem tylko matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ile jest tych zdesperowanych bab . i na tym forum i na tych marszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja zniecierpek opinia na szczescie nic nie ma do życia innych. marsze to nie zdesperowane baby tylko obrona wolnych kobiet przed takimi szowinistami jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę takie pustaki to aż mnie głowa boli. do garów niewdzięczne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda sprawa inna jest. Jeśli uważasz ze eks działa destrukcyjnie na dziecko walcz ile dasz radę dla dobra dziecka. Jeśli próbujesz mścić się na nim za wasze niepoukładane sprawy to zastanów się czy dziecko na tym nie ucierpi. Młody człowiek widzi to wszystko inaczej niż my dorośli. Może nie poradzić sobie z tymi kłopotami. Dziecko jest najważniejsze. Myśl dzieckiem. Nie swoją złością. Życzę powodzenia i spokoju duszy. Najprostsze rozwiązania są najlesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""" gość dziś Każda sprawa inna jest. Jeśli uważasz ze eks działa destrukcyjnie na dziecko walcz ile dasz radę dla dobra dziecka. Jeśli próbujesz mścić się na nim za wasze niepoukładane sprawy to zastanów się czy dziecko na tym nie ucierpi. Młody człowiek widzi to wszystko inaczej niż my dorośli. Może nie poradzić sobie z tymi kłopotami. Dziecko jest najważniejsze. Myśl dzieckiem. Nie swoją złością. Życzę powodzenia i spokoju duszy. Najprostsze rozwiązania są najlesze """""" Ja uważam ,że najważniejsi są rodzice. Jak jest między nimi tak ma i dziecko. Zasłanianie się dzieckiem to standard , zwłaszcza u mamuś.Ciekawe kiedy mamusia uznała , że jest destrukcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpek,czytaj ze zrozumieniem : no wlasnie zle jest miedzy rodzicami delikatnie rzecz nazywajac więc dziecko obrywa rykoszetem i ono ma najtrudniej,najgorzej,bo jest zalezne od tychże skłoconych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" to nie zdesperowane baby tylko obrona wolnych kobiet" Ja uwielbia wolne kobiety. Bo taka szybka baba to ... 2 minuty i po zabawie. A wolna kobieta, to co innego. Można sie pomiziać, powyginać, popatatajować.... czasami to i godziny mało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×