Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice nie pozwalają spotykać mi się z chłopakiem.

Polecane posty

Gość gość

Piszę, ponieważ nie mam pojęcia co robić. W Tym roku kończę 16 lat. Poznałam chłopaka na którym mi zależy, chodzimy już od jakiegoś czasu. Powiedziałam o tym rodzicom ponieważ nie chciałam tego przed nimi ukrywać, czego teraz bardzo żałuję. Rodzice czują się oszukani bo po zerwaniu z chłopakiem które było 2 miesiace temu powiedzialam, ze mam dosc mężczyzn. Przez byłego chlopaka miałam dużo problemów, nie dość, że rodzicom nie podobało się, że był o 4 lata starszy to próbował mnie "wychować ". Mowilam rodzicom, że nie popełnie tego samego błędu. Moje koleżanki mogą się spokojnie spotykać z chlopakami , sprawdzać jak to jest z innym. A ja o każde wyjście z kolezankami muszę bardzo prosić, bo rodzice nie mogli. Nie mają do mnie zaufania, chociaż bardzo się staram. Zależy mi na chłopaku, a nie moge się z nim spotykac . Bo jestem za smarkata, powinnam się uczyć (mam świetne oceny) . Kazali mi się z nim Tylko przyjaznic. Ale ja za chwile pojde do szkoly średniej. Od razu powiem, że mowilam ,ze z chęcią im go przedstawię, ale oni nie bo za mloda jestem. Pomóżcie, okropnie mi na nim zależy, mu na mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadze,ze nie ma innej drogi ,jak powrot do rozmowy z rodzicami.Spisz sobie jak najwiecej argumentow na korzysc swoja i sympatii z tym chlopakiem.Probuj przekonac rodzicow,ze lepsza jest sytuacja pod ich obserwacja,niz twoje klamstwa i uniki. Mlodosc ma to do siebie,ze wszelkie zakazy dzialaja przeciwnie do zamierzonego skutku. Moze rodzice zbyt sa wystraszeni poprzednim twoim wyborem. Spokojnie podejdz do tematu ,argumentuj ,staraj sie ze wszech miar zasluzyc na miano odpowiedzialnej osobki a bedzie dobrze. Nie panikuj Kochana. @El

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×