Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jego szwagierka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Moj chłopak od pewnego czasu wydaje mi sie, ze ma dziwne relacje ze swoja szwagierką. Dlaczego? -Kiedy pilnuje ich dziecko bo np gdzies na chwile musiała wyjść czy to do sklepu czy cos załatwić czy co to w chwili kiedy ona przyjdzie on nadal tam siedzi, nie przychodzi od razu, a kiedy jest jego brat to oddaje dziecko i przychodzi od razu. Tak samo jak np chodzi z tym dzieckiem po domu to jak ma jej te dziecko oddać to specjalnie idzie do innego pokoju i z nią tam siedzi przez jakis czas. Przychodzi to wyciera usta. Dziwne. Ciągle myślałam to nic takiego. Do momentu kiedy... Byli w pokoju gdzie bylo widać z 2 pokoju co sie dzieje. I najpierw o czymś gadali... A później za każdym razem jak przechodzil to jak jakby "szmyral "ja reka po po pośladkach. Świadomie. Tak ze przejdzie specjalnie tak blisko i reka przejedzie. Za 1 razem myślałam ze mi sie wydawało. Ale zrobil tak kilka razy. Chodził z jednego kata w drugi. Dziwne ze ona wgl nie reagowała. Nie przesunęła sie nic. Tak jakby... No właśnie... Jakby jej to nie przeszkadzało. Czasami są sami w domu oboje. On kiedyś sie z niej śmiał ze jest gruba. A teraz kiedy sie powie np ale ona jest gruba albo cos to sie obraza. Jak powie sie o niej zle słowo tez sie obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×