Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do wieku nie pasują

Dlaczego w Polsce kobiety ledwo po 30stce wyglądają tak poważnie i staro

Polecane posty

Gość gość
15:57 Tak oczywiscie,a sugerowanie kobiecie,ze ma ryja i kpiny z niej to przeciez takie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zamiast siedziec przed kompem i wyszukiwac zdjecia to zacznijcie poznawac kobiety w realu aby pozniej weryfikowac swoje osady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w realu lepiej nie wyglądają, a pozatym 30stki plus się chowają bo są aspołeczne, mają lęki, fobie i inne dolegliwości, często zrypaną psychike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze odpowiedzi sa na poziomie mentalnym gowniazerii z gimnazjum bo zaden normalny,dojrzaly facet takich p*****l nie wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o facetów to np.Włosi,Portugalczyki czy Grecy mający 40 lat wyglądają jak chłopaczki ale ich rodaczki tak jak niektóre Polki szybko posuwa czas po prostu kobiety na całym świecie szybko się starzeją i nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam sie !! Ja osobiscie mam 32 lata a daja mi max 28 To zalezy od czlowieka.Jeden wyglada mlodziej drugi starzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ken ten od Barbie
jak się chla, ćpa, kopci, imprezuje, to ryj się sypie i nawet dobra genetyka nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wygląd twarzy tez ma wpływ niewłaściwe odżywianie. Kiedyś nie było fast foodów i jadło się w domu a teraz je się na mieście sieciowe jedzenie i sporo szkodliwej chemii w pożywieniu jest co powoduje zmarszczki u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że sporo 30-letnich Polek postarza się ubiorem i fryzurą. Boją się eksperymentować ze swoim wyglądem. Wkręcają sobie że z racji wieku a także faktu bycia matką/żoną - nie wypada im szaleć. Są nijakie. Boją się zmian. Ukrywają swoją kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w PL są przemęczone bo faceci nie pomagają w domu a na pomoc domowa ich nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Rozenek ma 36 a wygląda na 46 jeszcze jakiejś przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, tu i tu są osoby zaniedbane, oraz wyglądające młodo. Najlepiej wziąć zdjęcie spasionej Polki i Amerykanki uprawiającej sport i porównać... Na zachodzie są kobiety jeszcze bardziej zaniedbane. Nie mówię o Ameryce, bo tam nie byłam, ale np. w Holandii czy Niemczech kobiety chodzą nie umalowane, w za dużych ciuchach, byle jakich, wyglądają generalnie starzej niż na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polkom puchnie ryj od modnych fast foodów, od chlania, oraz od kg makijażu który walą na ryja bo tak każe im TV, co za pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co druga się szmaci a co trzecia daje szpary za kase, taka statystyka, a ryj od obciągania różnych fiutów zamienia się w syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki tez za dużo pracują zawodowo. Praca po 8-10 godzin w pomieszczeniu bez powietrza tylko sztuczna klima, bez słońca tez wpływa na cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem po pracy na zakupy i do domu a tam też robota a w nocy trzeba faceta zadowolić i pada taka na pysk ok.1 w nocy a o 7 pobodka i tak w kółko i jak ma polka wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale Rozenek chyba nie ma 36 tylko jest po 40 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polki tez za dużo pracują zawodowo. Praca po 8-10 godzin w pomieszczeniu bez powietrza tylko sztuczna klima, bez słońca tez wpływa na cerę. Zgłoś Same tego chciały i walczyły o to, to niech teraz zasuwają tak jak faceci, jak takie durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32, a w zeszłym miesiącu kobieta na kasie w Biedronce mnie o dowód poprosiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
zawsze w takich tematach następuje wysyp tekstów w stylu w sklepie x chcieli dowód mimo że mam sto lat :D to chyba najbardziej popularne zdanie na kafeterii zaraz po "mam xx lat i nie mam dziewczyny" oraz " jestem piękną i mądra a faceci ode mnie uciekają :D " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska teoria
gość 2017.03.15 Kobiety w PL są przemęczone bo faceci nie pomagają w domu a na pomoc domowa ich nie stać. Zgłoś Bzdury, pomoc domową mają tylko najbogatsi, tak samo na zachodzie, więc teoria z doopy wzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×