Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam k***a juz dosc!!!

Polecane posty

Gość gość
Jak zaczniesz wymiękać to przypomnij sobie jego słowa "szmata" - to na otrzeźwienie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" juz z rana awantura ze taak! z nim to nie wyjde a roz******lam kase na prawo i lewo ze on nie bedzie na mnie czekal" Zapisz sobie to zdanie gdzies na lodowce i na nie zerkaj gdybys jednak miala chwilę zwątpienia :D Koleś robi Ci awanturę bo "rozpi**alasz" SWOJE pieniądze? Jaja jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niezłe jaja, rządzic się cudzą kasą. A poszedł leniu do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, tak robil awantury ze roz******lam wlasnie swoja kase. Doprowadzalo mnie to do szalu. Np dwa miesiace temu, przedluzylam wlosy do pasa, bardzo chcialam miec dlugie i odlozylam sobie kase. Jak sie dowiedzial boze awantura byla nie z tej ziemi i po tym juz zaczelam myslec ze on sie nigdy nie zmieni. Byl zly ze tyle kasy wydalam a moglam wydac na nas czyli na niego. Zawsze sie wtracal w moje finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz..a mój facet powiedzial, ze jak będę miala ochotę na makijaz permanentny (brwi), to natychmiast wyciąga kasę, choc mogę sama za to zaplacic. Ale on chce mi to sfinansowac, bym się nie szczypala z kasą dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy autorka tu jeszce jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×