Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

czy mysleliscie zeby kiedykolwiek zabic sie przez kobiete?

Polecane posty

W skrocie 3 lata temu poznalem ja w grze. Gadalismy razem ponad miesiac na mailu. Dzieki niej zmienilem swe zycie, pozbylem sie komputera na ktorym gralem calymi dniami. Byla ona dla mnie najmilsza osoba na swiecie. A dzisiaj jest totalnym przeciwienstwiem, napisalem do niej dwa dni temu a ona ciagle zebym do niej nigdy wiecej nie pisal. Ja palnalem ze w sumie to ma racje bo przez nia placze. xD i block. Nie wiem czemu ona jest dla mnie taka niedobra. Na maile juz dawno mi nie odpisuje. Wirc jakies 8 miechow temu znalazlem ja na fejsie. Zaczelismy gadac ona oczywiscie mnie pamietala. Gadalismy w sumie niedlugo jak zakochane stokrotki. Ja potem napisalem ze nie moge z toba gadac bo ide do pubu spotkac sie z mym gitarzysta z zespolu. A ona od tamtej pory urwanie kontaktu. I teraz do niej napisalem dwa dni temu. Pogadalismy chwile po szwedzku, a ona jak sie zorientowala ze to ja to papa nigdy do mnie nie pisz wiecej. Ciagle ta sama spiewka. Okej, ale czemu ona taka niemila sie zrobila :(. Nigdy mi nie pozwala sie nacieszyc nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to już jest z dziewczynami z sex chata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabić? przez jakąś tępą dzidę? nigdy w życiu! Zapamiętaj autorze - wszystkie kobiety to d****** k***y i szmaty - oprócz naszych matek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89: nie zniechęcaj go :P. Jak chce się zabić, to trzeba mu pomóc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×