Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc. Miejsca intymne

Polecane posty

Gość gość

Witam dwa tygodnie temu w piątek/sobotę zauważyłam że mam brazowawe uplawy, byłam parę dni przed okresem więc pomyślałam że to się zdarza, okres dostałam dopiero w środę czyli prawie 5 dni od dnia pojawienia się uplawow. Okres był dość dziwny i inny niż zazwyczaj. Przede wszystkim nie bolał mnie brzuch co u mnie jest dziwne ponieważ zazwyczaj bardzo ciężko przechodzę miesiączkę, a krew była bardzo ciemna, w środę az czarna, potem ciemno brązowa, następnie z każdym dniem było jej coraz mniej i coraz bardziej zaczęła przypominać uplawy które miałam dwa tygodnie temu i tak jest do dziś. W środę okres powinien się skończyć a narazie jest piątek i nadal mam jakby delikatne Krwawienia jasno brązowa krwią. Do tego mniej więcej z pojawieniem się uplawow ciągle czułam wielka chęć drapania się w miejscach intymnych, bardzo mnie bolało jakbym miała rany, na odparzenia mi to nie wyglądało i nie wygląda. Normalnie okolice intymne myje ręką oraz specjalnym żelem, ale któregoś dnia myjac brzuch zaczęło tak bardzo mnie swedzic że zaczęłam drapac się ostra strona gąbki co przynosiło ogromną ulgę, jednak było głupie bo rany zaczęły piec, boleć i swedzic jeszcze bardziej. Ledwo chodzę, każdy ruch sprawia mi ból. Chciałabym p9jec do ginekologa ale nie mogę dopóki okres lub coś co ma taki charakter się nie skończy. Nie wiem co robić. Od dwóch tygodni po prostu się męczę i ciężko mi jakkolwiek normalnie funkcjonować. Co może być przyczyną tego wszystkiego? Dodam że kiedyś bardzo dawno temu, jeszcze w podstawowce miałam coś podobnego tyle że bez żadnego okresu, miałam wtedy chyba 8-10 lat, byłam z mamą u ginekologa i powiedział że mam uczulenie na mydło i myć mam się tylko żelem do higieny intymnej to w sumie wystarczyło i potem było już ok. Od jakiś 5 może 6 lat używam tego samego żelu i nigdy problem nie wrócił, podpaski używam również te same co zawsze przy okresie, plyn do prania, do płukania ten sam, Nie noszę ciasnych spodni, ani ciasnej bielizny. Co może być przyczyną i czego mogą to być objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ginekologa idz , i nie pisz takich glupot ze nie mozesz bo okres , do ginekologa idzie sie z krwawieniem ,uplawami jak jest taka koniecznosc a nie czekasz i wymyslasz zeby tylko nie jsc do lekarza , mamy ci postawic diagnoze i leki zapisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ginekologa idz , i nie pisz takich glupot ze nie mozesz bo okres , do ginekologa idzie sie z krwawieniem ,uplawami jak jest taka koniecznosc a nie czekasz i wymyslasz zeby tylko nie jsc do lekarza , mamy ci postawic diagnoze i leki zapisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×