Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala na wesele

Polecane posty

Gość natala m

Ja również mogę dopisać świetne miejsce, gdzie warto moim zdaniem zrobić wesele. Jakiś czas temu była u koleżanki na weselu i byłąm zachwycona. Wesele było w bobrowej dolinie koło białegostoku. Przepiekne miejsce, duża ładnie urządzona i udekorowana sala, a menu no naprawdę można było się najeść. Porcje bardzo syte i do tego pyszne i ładnie podane. Szkoda, że mieszkam w przeciwnym krańcu Polski, bo swoje bym u nich zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

W Krakowie mogę polecić salę w hotelu Best Western Premier. Jedzenie w tym miejscu jest rewelacyjne a sala pięknie udekorowana. Dodatkowo goście mają blisko do hotelu, jeśli przyjechali z daleka. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala o

W starczówku koło ząbkowic śląskich jest idealny lokal na przyjęcie weselne. U georga byliśmy już kilka razy i za każdym razem byliśmy pod wrażeniem ich podejścia do organizacji i w ogóle. Sala jest śliczna, dużo miejsca do zabawy, wspaniały parkiet,a jakby tego było jeszcze mało to menu jest przepyszne. Potrafią też modnie i gustownie udekorować salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesele.pl

Sprawdź sobie na GdzieWesele.pl mają tam ogromny wybór! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa

Ja polecam strone gdziewesele.pl mają tam bardzo duży wybór. Moja znajoma tam znalazła i sobie chwali. Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawika

sala to jedno ale myślmy o kolejnych sprawach jak atrakcja na wesele na przykład, to jest również bardzo istotne, ja miałam na weselu zespół speedbar, rewelacyjna zabawa i do tego świetne pokazy barmańskie, jak dla mnie mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia o

Ale to od sali jednak trzeba zacząć i moim zdaniem to połowa sukcesu udanego wesela. Ja już wiem, że moje takie będzie a to dlatego, że organizuje je u hanysa. Ci ludzie to prawdziwi specjaliści i wiedzą jak uszczęśliwić młodych w tak ważnym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie tak wydaję, że sala to połowa sukcesu. Jak się zaklepie już ten termin w dobrym lokalu to ma sie już tę pewność, że przyjęcie będzie na pewno udane. Ja już mam te pewność, bo wczoraj podpisaliśmy papiery u georga i bardzo się cieszę z tego powodu. Wiem doskonale, że wszystko dopną na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×