Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sala na wesele

Polecane posty

Gość Rudy Tomek

No ja szukam miejsca nad morzem jestem bardzo zainteresowany tym tematem.

Jeśli ktoś by szukał sali w województwie lubuskim , moge polecić to miejsce:

http://dworkolesin.pl/wesela/

Bardzo fajny standard, smaczne jedzenie oraz dobre położenie. Początkowo szukaliśmy czegoś konkretnie w Zielonej Górze, jednak potem jak porównaliśmy sobie ceny oraz opinie na temat miejsc , postanowiliśmy wybrac miejsce w pobliżu.

W ośrodku jest również możliwość przenocowania gości. Na miejscu otoczenie jest tak ładne, że spokojnie możęcie sobie zrobić mini sesję ślubna. 

Gość natala m

Ja również mogę dopisać świetne miejsce, gdzie warto moim zdaniem zrobić wesele. Jakiś czas temu była u koleżanki na weselu i byłąm zachwycona. Wesele było w bobrowej dolinie koło białegostoku. Przepiekne miejsce, duża ładnie urządzona i udekorowana sala, a menu no naprawdę można było się najeść. Porcje bardzo syte i do tego pyszne i ładnie podane. Szkoda, że mieszkam w przeciwnym krańcu Polski, bo swoje bym u nich zrobiła.

Gość Sandra

W Krakowie mogę polecić salę w hotelu Best Western Premier. Jedzenie w tym miejscu jest rewelacyjne a sala pięknie udekorowana. Dodatkowo goście mają blisko do hotelu, jeśli przyjechali z daleka. Bardzo polecam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować