Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

29 tydzień i 6 kg na plusie. Czy to dużo? Ile kg mogę jeszcze przytyc?

Polecane posty

Gość gość

Jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jeszcze przytyć sporo bo nawet ok 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj. Jestes w ciazy. To chore, ze wmawiaja kobietom, ze to normalne przytyc 4 kg w ciazy. Zdrowie dziecka jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ile wazylas przed ciaza i czy mialas nadwage czy bylas szczupla. Ja przytylam 8kg przez cala ciaze z czego 5 po 35 tygodniu...takze przygotuj sie na jeszcze jakies 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciąża ważyłam 60 kg przy 168 cm wzrostu. 10 kg? Myślałam, ze może maksymalnie jeszcze 5 przytyje. Przecież to tylko niecałe 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze w ostatnich tygodniach dziecko przybiera mase miesniowa i tluszczowa...moze 10 ni przyjtyjesz, ale z 7 to raczej na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już przytylam do 27 tyg 8 kg. W pierwszej ciąży przytylam 16 z czego ponad połowę w dwóch pierwszych trymestrach. D l atego abstrakcja jest dla mnie że można o przytyć jeszcze 10 kg. No cóż, ja nie przytylam dużo w trzecim trymestrze, wszystko szło w syna, zaraz po wyjsciu ze szpitala, po tygodniu wazylam 10 kg mniej, a po trzech tygodniach i 6-zniknelo. I kobiety, przestańcie z tym byciem fit w ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziecko przez te 11 tygodni przytyje może jeszcze 2 kg i może wód płodowych trochę dojdzie. Czytałam, ze w 3 trymestrze czyli od 27 do 30 tygodnia powinno sie przytyć od 4 do 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dla mnie to abstrakcja gdy czytam, że ktoś przytyl np 5 kg do siodmego miesiąca, a potem 18. Chyba, że jadł bez opamiętywania. W trzecim trymestrze roslam tylko w brzuchu i wszyu jakby szło w dziecko. Według lekarzy też normą jest od 4-do 6 kg więc nie martw się autorko. :) jak czytałaś ja przytylam już wiecej w tym brzuch i piersi zrobily mi się ogromn e. Najzabawniejsze, że wcale nie mam zachciewajek i apetytu, na słodycze nnie cofa, a...rośne. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koncu sie najwiecej tyje. Organizm nabiera wody dziecko rosnie. Powinnas sie przygotowac na jakies 10 wiecej raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli każda jest inna. Pociesz się, że jeśli to bedzie woda i opuchlizna to zaraz zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie realne tyle przytyć jeszcze. Żaden kalkulator tego nie pokazuje a wręcz pokazuje ze do 30 tygodnia powinno być 8-9 kg na plusie i do końca ciąży tylko 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez ostatnie 6 tyg przybrałam 8 kg, miałam okropnie spuchnięte nogi, twarz i w ogóle czułam się jak balonik. Napychać się jedzeniem nie dałabym rady nawet jakbym chciała, bo przy każdej większej ilości miałam zgagę. Ogólnie +13 kg na plusie z czego większość to właśnie trzeci trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale twoje kilogramy to była opuchlizna, która zapewne po porodzie zeszła. Nie tluszcz. Można powiedzieć, że nie były to realne kilogramy, w sensie sadelko. Takie to najmniejszy problem, bo schodzą szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale jednak zdecydowana większość kobiet które znam przytyła najwięcej właśnie w trzecim trymestrze. Nie mówiąc o tym że na początku nieraz waga stoi w miejscu albo wręcz leci w dół, więc do końca drugiego zwykle aż tak dużo nie ma. Nie mówię że autorka się spasie- ale takie puchnięcie, nabieranie wody jest normalne i bardzo często się zdarza. Sama miałam ciążę leżącą, ale podejrzewam też że wiele aktywnych mam jednak sporo mniej rusza się na finiszu ciąży, przeważnie też wtedy nie pracują, i to siłą rzeczy też się przekłada na zapotrzebowanie energetyczne. A po porodzie to już w ogóle loteria, wrócą do wagi w ciąży w miesiąc czy dwa, albo jeszcze szybciej, inne po roku dalej mają "ciążowe" kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam 28 tc i niestety, ale mam już 15 kg więcej. Ale nie wiem gdzie to jest, bo brzucha nie mam bardzo dużego, cycki mi nie urosły, ręce i nogi też nadal szczupłe, wręcz patykowate. Liczyłam na to, że w ciąży zacznę wyglądać jak kobieta, a tu oprócz brzucha nic. Przed ciążą ważyłam 55kg przy wzroście 174.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei znam samw, które pod koniec już tyle nie tyły, łącznie ze mną. Tylko jedna koleżanka, ale ona przytyla 36 kg, ootem jeszcze opuchla, a jadła jak prosiaczek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×