Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Który typ kobiety Wam się podoba?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli chodzi tylko i wyłącznie o charakter. Która wam się podoba, a którą polubicie, a którą nie? 1. Ambitna, dążąca po trupach do celu,dość chłodna 2. Ciekawa świata ale bez wygórowanych ambicji, ciepła, uśmiechnięta,kochająca życie, otwarta na innych 3.Uzdolniona, ale też bez wygórowanych ambicji, melancholijna,ciepła,zamknieta w sobie, troche niesmiala 4. Konkretna, skryta, chociaż dla bliskich czuła,mądra,nieufna, materialistka - ładnie ubrana, otacza sie ładnymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 albo 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2, ostatecznie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 odpada, tacy ludzie są gotowi zdradzić i sprzedać najbliższych aby tylko osiągnąć cel, idealny cechy do polityki. 4 gdyby nie to że materialistka, to mogłaby być ok, pieniądze powinny być środkiem, a nie celem... więc też odpada. 2 i 3 wydają się być najbardziej ludzkie, tylko co rozumiesz przez brak wygórowanych ambicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 to lwica, z dala od takich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie przez brak wygórowanych ambicji ma na myśli że nie ma ambicji do pracy w korporacji czy w ogóle być karierowiczką. Z tym się zgadzam bo to dobre dla nudziarzy którzy poprzez pracoholizm zapełniają swoje nudne życie. Jednakże bycie kurą domową i krową rozpłodową też nie jest zbyt fajne, w sensie całkowity brak ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usrany idiotko. Idź się pouczyć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho już nieudacznik się ujawnil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwica to wypisz wymaluj 2 podpunkt. Ambitna po trupach do celu to waga, wodnik albo bliźnięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie 2 pierwsze przebojowe a 2 ostatnie to szare myszki, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo znasz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Dopisuję swój typ: 5. Inteligentna, z poczuciem humoru, dystansem do świata. Empatyczna, lubiąca seks. Niewierzaca. Za taką poszedłbym jak w dym - gdyby tylko mnie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13-23 Zapoznaj sie ze znakami zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo chcesz niewierzącą, rozejrzyj się takich diablic nie brakuje, założą tapetę, założą ciuch jakiś tam i bedom pikne - i se je bierz PUSTKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chce niewierzącą czyli pewnie taką co nie będzie chciała ślubu kościelnego.. Może dlatego że już jakiś ślubik był, co Panie porośnięty Meszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu niewierzaca? Przeciez niewierzacy nie sa empatyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 ale cie boli zawistniku ze jestes nieatrakcyjny/a. Miej choc troche rozumu zeby sie nie ponizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.27 strzał kulą w płot :) nie rozumiem tylko skąd ta agresja, chce niewierzącej bo jak zgaduje juz jeden ślub kościelny mógł mieć za sobą a osobie niewierzącej nie będzie zależało na kościelnym, co wiec w tej wypowiedzi zawistnego? możesz mieć problem z nadinterpretacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s albo pomyliles/as wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agresja i zawiść bije z Twojego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:31 no to ja taka jestem,prawie - bo jestem wierzący, choć nie praktykujaca. Tez nie rozumiem czemu ma być niewierzaca. Ja bym chciała tylko wierzacego chlopaka, ale prawdziwie a nie na pokaz...bo tacy ludzie mają coś w sobie, sa radosni,spokojni wewnętrznie jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WierzacA,sorki za bledy pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mchy i porosty opisałeś mnie, ale nie zgadza się 1 punkt. Jestem wierząca ;) i nigdy dla żadnego faceta nie olałabym swojego Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie typ numer 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05 skoro tak osobiście i uwłaczająco odbierasz tę wiadomość to może jesteś autorem, dziwne aby osobę bezstronną tak dotknęła wiadomość nie o niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak swoich wad nikt nie widzi ale wierz mi postronni niezawistni ludzie widzą prawdę ;) nie jestem autorem , jak masz obracać kota ogonem to w ogóle nie pisz, chyba że coś mądrego bo szkoda mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby wielki znawca nieznanych sobie ludzi ?:) Przyczepił się do wiadomości i buduje podłoże teoretyczne na czyimś przypuszczeniu i zwykłej uwadze. Obrońca osób które w jego(!) odczuciu zostały urażone (doprawdy?). Po drugie, jeśli uważasz ze pisze tu dla Ciebie to zmniejsz troszkę swoje niezawistne ego Ni Meszku Ni Poroscie ;) To tyle ode mnie, buziulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda, że niewierzące to diablice, wytapetowane puste lalki itd! Ja właśnie jestem taka o jakiej marzy Meszek. I jestem już z kimś po ślubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Dlaczego niewierząca? Opisałem ideał. Nie chodzi o diablicę, osobę rozwiązłą. Chodzi o wolny umysł. Nie mam ślubu kościelnego, jak ktoś podejrzewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×