Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wymiękłem dzisiaj a dobił mnie

Polecane posty

Gość gość
a polska to eż tereny rolnicze w porównaniu np z niemcami a jak nie rolnicze to źródło tanich parobków (np tych których wykopią z GB i innych rajów na ziemi) na zachodzie nie ma praktycznie nic ciekawego jeżeli chodzi o wode. jakiś tam kooorfa ren który zresztą też wejdzie w skład monopolu. austria szwajcaria góry i lodowce. a w odciętej francji w c***j spragnionych beduinów, anglia też nie wiem jak sobie radzi z wodą nigdy o tym nie myślałem. co oni tam kooorfa maja? jakąś zasyfiałą tamize i loch ness w szkocji ale szkocja bedzie głosowała za niepodległościa jakby inaczej. trzeba by pomyślec jeszcze do czego im węgiel w tym szystkim potrzebny ale zdaje sie że jedynie do psucia atmosfery i regulowaniu podazy wody. juz kombinowali z powodziami w polsce i czechach. bałkany też trzeba było ogarnać żeby zamknąc dostęp do morza czarnego. tak to będzie wyglądało kochani. nawet u mnie zatruwaja gruntowe wody artezyjskie. wycieli w c***j drzew które działają jak pompy . nie wiem dokłądnie co planują ale na parterze mi woda nie schodzi ze zlewozmywaka. były jakies awarie. podejrzewam, że chca osuszyc w peesdu bo to by mogło łamac ich monopol. poza tym jeszcze ktoś by wpadł na taki sam pomysł. jepane czerwone cwele. mam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rybki pipki w sumie nie wiem czy będą tym handlować czy w peesdu zlikidują ekosystem może otpiertolą tam jakąś hodowle bezwarościowej pływającej galarety, którą będą sprzedawali za kilo za hektar ziemi ze wzgledu na zawartość wody. nie wiem co z solą. na pewno potrafia tanio odsalac a może będą produkować energie w końcu ma to oś wspólnego z kwasem solnym podobno. na wschód i południe od rejonów którymi sie zainteresowali też chyba cienko z wodą. iran im przeszkadza zmonopolizować morze kaspijskie. dalej na wschód i południe jedno wielkie nic az do chin dlatego też kombinowali z haarpem. zrobią z ziemi pustynie piertolone cebulaki straganowe. ciekawe czyj to pomysł. marwią mnie jedynie historie o marsie i o tym, że było tam kiedyś mnóstwo wody. ale w końcu i tak działa to na ich korzyśc. powiedzą ze zatruliśmy środowisko i jak nie chcemy skończyć jak ufoki to musimy im bulic kooorfa za piciu. oczywiście żadnego jepanego marsa nie ma. ale do czego im tyle wody oprócz tego zeby jej inni nie mieli?:D penie zamyslaja zainscenizować jakiś potop. ja piertole rządzą nami kretyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale potop to dopiero jak juz nie bedzie czego rekwiroać za wode:D piertolną jakąś historyjke o gniewie boga na swoje dzieło i sie acznie od początku. nowe pokłady ropy, węgla czy czego tam se będą chcieli. pojawią sie nowe gatunki magazynujące to co ich interesuje i żyjące stadnie żeby nie trzeba było później laac z łopatą jak saper z saperką po wejsciu na mine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa kwestia to rak i glukoza. jest gorzej niż myślałem. to piertolona kolonia, faktoria, jądro ciemności, źródło kości słoniowej i niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jes jeszcze gorzej bo nie ma tu nic naturalnego zadnej piertolonej ewolucji nic nie jest przypadkowe żadne stworzenie nie jest dziełem bożym...może oprócz mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przecieru pomidorowego. czyli w sumie moecie przestać sie tak przejmowac. to nie ma żadnego znaczenia. dla nas. jesteśmy wyprodukowani i zagosodarowani nic nie robimy dla siebie. piertolnijta to wszytko w peeesdu i idźcie popływac bo niedługo będą za to karali smiercią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sol miśki. o ie to nie ściema z tymi jądrami kondensacji to wyekspediują wode w atmosfere oczywiście nie ma mowy o zadnym jej dalszym obiegu. koorfa te fabryke przejał jakiś niedorozwinięty socjopata o umysle dziecka i mozliwościach boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba koniecznie zmienic mam jeszcze mnóswo spekulacji i impikacji. podejrzewam że o kradzierz wody oskarżą mieszkańców zewnętrznej powierzchni bo jak wam wiadomo popularnym staje sie teoria ziemi pustej w środku. az nazbyt. gdzie lezy prawda? nie wiem. ale najpewniej zgwałcona u jakiegos sadysty i zboka nacpana heroiną i usmiechająca sie sama do siebie z radości że zrobili z niej dzifke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie martwi bo oznacza, ze w istocie prawda była prowincjonalną żeby nie powiedzieć wioskowa pieknością za którą podrzynaliśmy sobie gardła i oddawaliśmy grunty i stada. nie wierze w żadnych "bogów" bogowie nie maja potrzeb nie muszą eksploatować świata. nie jesteście bogami ja jestem bogiem. a wy jesteście błaznami. coś mi tu nie pasowało. nie dajecie sobie z czymś rady. nie posiadacie inwencji twóczej wyłącznie odtwórczą. ciągle sie uczycie. w dodatku od swoich ofiar. a ja za dużo gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogarniacie tego. dobraliście sie do mechanizmu ale nie potraficie go nawet zatrzymac. nie chcecie. boicie się. wygodnie wam. trafiło sie ślepej kurze ziarno. wy kooorfa nawet nie wiecie co oznaczają te wszystkie bazgroły. udajecie że wiecie i lliczycie że jakis frajer np ja wam to rozpracuje. takiego wała kooorfa. wole se arke zbudowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilu juz adeptów i profanów "dopuściliście do tajemnicy"? no synku? już wiesz co to znaczy? to egzamin. musisz dac poprawną odpowiedź. potem siedzi to frajerstwo od 12stopnia wzwyż i nad tym ślęczy spisuje kataloguje, segreguje pomysły. banda napaleńców żadnych uznania i prestiżu. większośc zmanipulowana od urodzenia. a może nawet urodzona do bycia manipulowanym. nie macie żadnej władzy nad czasem nie jestesmy dla was dwuwymiarowi. po prostu juz mase razy powtórzył sie cykl produkcyjny z jego najwazniejszymi składowymi. ale to w końcu sie rozprzęgnie. potrzebujecie pomocy ale nie zamierzacie sie dzielić skarbem któy uzyskacie dieki niej. no to papa bo ja wam kooorfy nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zebym miał nawet żreć piach z szaleństwa wywołanego pragnieniem. nie poprosze o nic i nie zaproponuje niczego. nie zmanipulujecie mnie to ja mam decydujący głos. a to znaczy że was nie potrzebuje. no to sie sprawa sypła. byłem tu raz drugi znaczy że będe jeszcze pare. może w troche innych okolicznościach troche mniej przewidywalny. dobiore sie wam do dooopy i wykope z tej sterowni. nie bedziemy rodziną, towarzyszami, współpracownikami, marzycielami zjednoczonymi w dążeniu do celu. piertole was. moge miec to sam szczególnie że wy nie zasługujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś tam wiecie pewnie więcej ode mnie. czyli nie jestem nygusem i leniem, nie marnuje czasu..po prostu wpadam na genialne pomysły akurat na czas czyli tak zebyście mnie ojepali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tudzież nie ojepali. w zasadzie wsjo ryba. i ty czerwona motywacjo mojego zycia? jestes z nimi czy ze mną? bo jak z nimi to sie możemy pożegnac. nie wchodze w takie układy. to sie kończy nozem w plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy inaczej dopóki se was nie wygrzebe z siebie to nawet tego nie tykam. koniec radości rewolucjonisty naukowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skooorfiele. te pedały z kołchozu gminy i urzędu miasta wiedzą co robią czy uważaja, że sie wycwanili i se ścieli za friko zdrowe dorodne drzewa które później ojepali z zyskiem pewnie do domu pogrzebowego na trumny, pod pretekstem, że ciskaja w przechodniów gałęziami? średnica każdego prawie ze dwa metry na wysokości kilkudziesięciu centymetrów. dobra se myśle ze może jednak nie będą tego likwidować. kto położył na tym łape? pewnie jakiś znaczny jepany komuch. udziałów w przyszłym monopolu nie rozdajecie leszczczom z komunalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbiezność nazw przypadkowa wiadomo, że jak przyjdzie co do czego to sie z was nagle piertolona skrjna prawica zrobi. moje kooorfa płać albo pij łzy. nie kooorfa tak nie będzie. ja planowałem to wykorzystać w energetyce, już nie mówiąc o samej wodzie a wy mi kooorfy tera szambo wlewacie do kuchni żebym se pomyslał zmianie dostawcy. zara wam kooorf zajepe kopa w kły piertolone cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zara bedzieta likwidować komune tylko jeszcze musi troche popracować nad cena nowego produktu. dowiem sie kto za tym stoi. ok . jest pod ziemią to jest pod ziemią. studnie artezyjskie póki co stoja pewnie niedługo je zdemontują "wandale" albo rury piertolną na mrozie. żaden problem. ale kooorfa mi szambo wylewac pedały do mieszkania to juz przegieliście przyjme tego komornika i mu powiem żeby wypiertalał bo zamierzam tu zostać. poza tym obniżyliście cene hipoteki i narobiliście mi bałaganu i roboty. chyba wam sie pojepało że ja to będę naprawiał albo kooorf może zadzwonie do tych koooref gospodarki mieszkaniowej i sie bede prosił zeby mi "nadprogramowo" za niewielka opłatą to naprawali. wjepaliśta mi sie na chate przez rury!!!!! ooooorfy. bedzie was za to dooopa bolała obiecuje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom rzecz święta gospodarz w domu o ile nie chce cie zabić też jest święty. syzeliście o tym? czy mam wam wjechac na chate z hanajem? gospodarka mieszkaniowa? jak tam kooorfa wpadne to ci grabarze, którym ojepaliśta drzewo będą mnie po dooopie całować o ile sie wyrobią z pakowaniem przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także zeby nie wyszło że finalne ja na tym zarobie. bo to nie problem. tyle że mam wstręt do pewnych metod. poniżają mnie. nie musze sie do nich uciekac. rospiertole was z ręcami w kieszeniach....Uściśle, że swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiłem kooorfa o jabłonce. póki co nie widze żeby wróciła. ale nie dość jabłonki wam było kooorfa musieliśta pół parju wypiertolić bo wiewiórki grały w bilarda głowami przechodniów. artykuł był w gazecie gałąź spadła kolesiowi na dach i narobiła szkód. to moze kooorfa wytnijta puszcze kampinowską z tego powodu bo podobny związek zachodzi. nie dośc że kooorfa mendy sie tam wpiertalają samochodem zeby łapać spozywajcych piwo w miejscach publicznych jakby ogródki piwne przed kościołem sały opustoszałe latem i jesienim. nie dośc, że kooorfa sie market tam wpiertolił z parkingiem i tera zmotoryzowani uwazają ze mnie można przejechać raem z psem bo przecież na c***j marketom kllienci któych nie stać na samochód, to jeszcze kooorffa wypiertalają ścieki bezczelnie do rzeki. no ic***j poicja tego nie widzi. ale jak sie schowasz w krzaki i wyrzucisz kapse to kooorfa cie wytropią, aresztują i jeszcze dopiertolą prewencyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys jeden nawet sie rzucił w chaszcze, parzyce i dziady żeby odnaleźć dowód zbrodni - picie ćwiartki w odludnym miejscu z bratem żeby uczcic urodziny tudzież fakt, że była flota na gorzałe.. kooorfa nie dość że jesteśta piertolnięci na umyśle to jeszcze to zaraźliwe jest. oficjalnie wam oświadczam, że jak mnie jakaś pała dotknie z waszej inicjatywy czy nie to go spotka nieszczęście w niedługim czasie razem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papierosy. na rynku. sraszne przestępswo łamania monopolu. alkohol na metach. to samo przestępstwo. ten z polmosu koooorfa zdrowszy w dodatku akcyzowany żeby leczyć uzdrowionych. popiertoliło was kooorfa? mam kooorfa ten burdel wypiertolić w powietrze? w mafie sie kooorfa bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeseście za głupi na mafiozów. nad waszymi drzwiami jest wlot wentylacyjny. jakbyście mieli konkurencje to połowa z was już by wykitowała na jakieś zatrucie. na asz teren można se wejśc niezauwozynym parkujecie tam bryki i radiowozy. chcecie żeby zaczeły fruwać? jeseście debilami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie z tym coś bo nie tylko ja mam oczy i móżg już nie mówiąc o motywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zmieńcie postępowanie. bo wasi szefowie was spisali na straty. zaufajcie mi to nie pierwszy raz. myślcie kooorfa a nie tylko machata tymi pałami obnosicie sie z giwerami jakby to kogokolwiek z odrobiną rozumu mogło wystraszyć. fajnie fajnie. można se obejrzeć wyposażenie sposób mozowania przeanalizowac model i możliwoci zrobić sztuczny tlum i wam zajepać giwere razem z odznaką. brawo i powodzenia jak sie zrobi gorąco. cienko was widze szczególnie panie które bez żadnej okazji np zdobycie informacji sosują tortury typu masz tu kolego wode. o jesteś przypięty do kraty? szkoda postawie metr przed tobą może nogą se weźmiesz. taka kretynka może wam zafundować szybki zgon. ale rozumiem, że są z nich jakieś korzyści. też lubie babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie powiecie że to żart ale macie w chooj szczęścia. serio. dziekujcie bogu że mam mózg i pomyśle zanim mi sie odklei. w sumie sukcesów jak brevik nie mam bo chciec nie chce ale za to nie lubie jak mnie do czegos ytuacja zmusza. robie sie wtedy pedantyczny w usuwaniu przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lokalizacja bazy operacyjnej obok komisariatu. obok a raczej wzdłóz droga na rynek sobota piątek poniedziałek macie duże szanse kogos rozjechac spiesząc na ratunek społeczeństwu. w drugą strone popiertolone skrzyżowanie z prztyczkami koło świateł chooj wie po co chyba po to żeby jakiś komuch se zarobił na produkcji montażu i konserwacji.. sprawdiliście to w ogóle? może w środku są łądunki wybuchowe? ktos se zaplanuje skok rozochocony waszą pomysłowością i posanowi was wysłać pościg dookoła miasta kładać słupy na drodze. kooorfa ludzie. prosicie sie o smierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamery pomontowaliście. o ja piertole. ja bym na waszym miejscu je szybko zdemontował. choojowo wypadacie na yt czemu winni są wasi przełożeni, któzy wpiertalaja na mine. szczerze. gdyby zalezało od tego moje zycie to bym wolał żeby zależało od dziadka z eizhaimerem przynajmniej na bieżąco anaizuje niż od was. żyjecie tylko dzieki niesamowitemu wręcz zbiegowi okoliczności, którego jednak nie nazwę szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie że wśród was jest kretyn? nie kryjcie go. to kooorfa nie liga mistrzów. chcecie umrzeć przez kretyna? to jeden z was? musicie sie trzymać razem? wy vs reszta świata? prawo jest dla prawików? nie dorósł do służby? ma przecieki wody sodowej z mózgoczaszki? nie macie urlopów? pewnie dlatego sadzacie ludzi w piertlu żeby se iść na płatne zwolnienie. aresztowany pobił rzech policjantów. poszkodowani wyjechali nad jezioro namaszczać sie amolem. nie kooorfa. macie broń. nie możecie być przemęczeni, sfrustrowani, wkorfieni iszukający ofiary żeby odreagować. ja piertole. byli w wojsku? syuacja nie jest nadzwyczjna. nie ma godziny policyjnej stanu wojennego chociaż czasami mam wrażenie że jest. jak wam każą jepać nadterminowe słuzby to im powiedzcie żeby sie sami roochali w dooope bo wy nie chcecie nikogo przejechać ani zastrzelić ze zmęczenia. no chyba że chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×