Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wymiękłem dzisiaj a dobił mnie

Polecane posty

Gość gość
kooorfa ludek 50 kilo uszkodził trzech policjantów w stopniu uniemożliwiającym im służbe. to jakiś przytułek dla sparaliżowanych t policja? przecież to kooorfa jest żart jakiś. w dodatku wysoki sąd dobrze rozumie że to jest żart. wysoki sąd se hoduje idiotów żeby mieć kogo obarczyć odpowiedzialnością jak sie ludki w końcu wkoorfia i zaczna szukać winnych. wysoki sąd jest na to przygotowany. wygłasza na en czas oficjalne oświadczenia o konieczności ścigania przetepców w mundurach i robieniu czystek w organach ścigania. powieszą se łańcuch z orzełkiem i zaczynają piertolić o praach obywatelskich, demokracji, równości wobec prawa i z kamienną twarzą przysiegaja że zawsze były to ich priorytety. a wy co? haki na as mają na bieżąco. myśleliście że was lubia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im to wisi dopóki ktos sie czuje poszkodowany albo dopóki ktoś wierzy w sprawiedliosć prawa to są górą i ponad prawem. wy jesteście ponad tylko w konkretnym celu. zebyscie sie w oczy rzucali. biegli. kooorfa następna pasieka dla przepasionych jeleni. żeby mi biegła mówiła na badaniu "nie zadzieraj z policja" w sposób, który sugeruje, że akurat nie ma łapki na muchy a ręką sie brzydzi. ja coś koorfa zacząłem? ja moge kooorfa najwyżej skończyc jak wam zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kooorfa ludzie kiedys oglądałem sie za butelkami po piwie albo kiepem na chodniku. byłem przykładem idealnie zmanipulowanego obywatela. zgadza sie na patologi sie zarabia najwiecej. teraz nie pije i nie wiedziec czemu zwracam uwage na wenylacje i inne rzeczy . nawet nie robiłem tego świadomie. lubicie sobie utrudniac prace czy jak? jak żule chlaja w parku to niech tam chlaja. jak ich kooorfa zamknięta to pójdą na odwyk i pare kursów w tym coaching motywacyjny. zostawili wam resztki w dodatku macie z tego może z pinć procent ale wy z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy postanowiliście dać sie zagryźć frustracji społecznej żeby osłaniać odwrót spadkobierców pomysłodawcó reolucji francuskiej. kojarzycie co sie wtedy działo. oni sie znaja na tłumie publicznych egzekucjach wygłaszaniu płomiennych mów i cytowaniu jakiś piertolonych farmazonów nazywanych odtąd prawem a przyjętych z powodu rozgorączkowania tłumu krwią. zniszczą was. nie macie szans. to są potwory wy nie jesteście nawet śmieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem że recydywa. ale trzymajcie sie recydywy. jak zrobicie z wsyskich recydywistów to was wrzucą do wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaczną spadac głowy. jak zawsze bo nie zamienia sie metod, któe sie sprawdzaja i w dodatku są opłacalne. na kase eż was wyjepią jak juz nie bedzie kogo na kase jepać oprócz was. wtedy zresztą staniecie sie zbędni. tak to sie odbywa panowie i panie. ale to wasze szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra wygadałem się dziekuje frustracja mineła jak ręką odjął zara ide myślec gdzieby tu sie zatrudnic eby mnie było na was stać. żartuje. nie baede na was robił. ani na nikogo chyba ze zasłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy okazji. bedzie wojna. obecnie wyprowadzaja co sie da z budżetu, instytucji...wiadomo po drodze muszą dać zarobic mniejszym gooofnojadom takim jak komornicy sądowi i inne cwanaiaczki. jest duża szansa na to że jak przeżyjecie to was zatrudnią w jakiejś auxilli gestapo zeby gestapo sie miło kojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×