Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pomoc

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim! Mam jeden problem, otóż po 3 letnim związku z dziewczyną która postanowiła mnie zostawić dlatego że wyjechała na studia i poznała studenckie życie, imprezy, nowe znajomości, brak ograniczeń, nie powiem że też jest w tym moja wina bo może ją zaniedbałem ale tylko przez chwilę,ale ona postanowiła tak i koniec. Sprawa wygląda następująco, od rozstania minie zaraz rok czasu, ja nadal ją kocham i nie ma dnia w którym o niej nie myślę, prawie każdą noc o niej śnię, wiem że nadal coś do niej czuję i szybko o niej nie zapomnę. Nie wiem jak to się stało ale zacząłem spotykać z nowo poznaną dziewczyną, często chodziliśmy na imprezy, kino, kolacje, poznałem jej rodzinę, znajomych, ewidentnie ona się zaangażowała, widzę to i czuję, ja nie do końca, chodź na początku mi się podobała teraz wiem że nic z tego nie będzie, nie pokocham jej bo od rozstania z poprzednią dziewczyną minęło za mało czasu, jestem strasznie wrażliwy, zraniła mnie kobieta dla której robiłem wszystko, teraz nie potrafię już zaufać żadnej z kobiet, nie potrafię być czuły, nie potrafię się zaangażować, dać z siebie wszystkiego, czuję że to co jest teraz strasznie mnie przytłacza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×