Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym mieć chłopaka :(

Polecane posty

Gość gość

Trochę mnie to zaczyna martwić, że jeszcze się nawet nie przytulałam z żadnym ani nie trzymałam za rękę. Moje koleżanki miały już chłopaków, więc praktycznie każda ma jakieś doświadczenie. Jedna moja przyjaciółka w wieku 18 lat poznała chłopaka trochę starszego i powiedziała mu, że jest dziewicą to wziął ją za dziwaczkę. Nie chcę żeby mnie to spotkało :/ w szkole za bardzo nie mam możliwości poznać nikogo, więcej jest dziewczyn no i ja bym nie chciała wiązać się z nikim ze szkoły :/ nie wierzę też w to, że ludzie wpadają na siebie na ulicy a potem są małżeństwem i po 30 latach nadal się kochają... na studiach to już większość pewnie też jest zajęta... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erdogan
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to nie prowo to jesteś kretynką. Kto Ci nagadł głupot że bycie dziewicą jest złe? Szanuj sie a gwarantuję Ci że fajny Facet sam Cię znajdzie. Dla mnie osobiscie nie ma to znaczenia czy Kobieta jest dziewicą czy nie. Kobieta która nie puka się z byle kim zdobywa tylko punkty w oczach mężczyzn. Szkoda że szanujacy się facet niestety w tych czasach traktowany jest jak p_i_zda a kobieta jak dziwoląg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niby jestem kretynką? To, że martwię się o przyszłość? Jakbym była aż taką desperatką złapałabym jakiegoś w zasięgu ręki. A tego nie robię, tylko czekam na odpowiedniego. Tylko smuci mnie to, że jedna moja koleżanka go znalazła w wieku 13 lat, inna w wieku 15 a ja nadal nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Nie poddawaj się marazmowi. Na studiach masę osób jest wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mnie właśnie to, że mam jak na razie pecha w życiu i nic mi się nie przytrafia. Moje koleżanki opowiadają, że zaczepił je chłopak a to w klubie, w pociągu ale spławily ich bo byli za brzydcy. Ja może miałam tak ze 2 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś właśnie faceci do moich koleżanek nie boją się/nie wstydzą zagadywać a do mnie tak, a wiele razy widziałam, że byli mną zainteresowani a tego nie zrobili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 lat to bardzo mało. Na studiach jest pełno wolnych facetów, a Ci, którzy nie są wolni bardzo często po pierwszym roku wolnymi się stają. Co do dziewictwa to żaden wstyd, ale nie popadaj w przesadę. Z moich obserwacji wynika, że laski po 25 roku życia, które wciąż są dziewicami wykazują już pewne zaburzenia. Nie mam nic złego w zachowywaniu czystości, ale przesada w żadną stronę nie jest dobra. Pierwszy raz powinnaś zachować dla swojej pierwszej miłości. Dla kogoś, kto zupełnie Cie oczaruje i pokocha z wzajemnością. W życiu bywa różnie i może nie będziecie razem do śmierci, ale pierwszy raz powinien być pełen uczucia. i zawsze należy pamiętać, że właściwą reakcja mężczyzny, któremu wyznajesz, że jesteś dziewicą powinna być radość, ekscytacja, ewentualnie lekki stres. Jeśli reaguje negatywnie to być może nie ma właściwych zamiarów i "boi się, że dziewice się przywiązują". Miej to na uwadze. Odpowiadając gościowi, który zauważył, że mężczyźni zachowujący się są uznawaniu za c**y. TAK. I słusznie. Znam jednego takiego i wariat jakich mało. Jeśli dorosły facet nie uprawia seksu to albo jest ultra onanistą albo jego potrzeby seksualne są MINIMALNE. W obu przypadkach odradzam takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ci spieszno usługiwać tym baranom? durne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz nie te czasy ze na studiach kogos znajdziesz w sensie na uczelni. w wiekszosci mlodzi mezczyzni smieja sie ze sowich rowiesnic wtedy ze te poluja na "meza" bo studia to dla nich :ostatni taki etap: by do 25 rz cos wyrwac. faceci dobrze o tym wiedza i tym bardziej sie nie daja. nie sa glupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×