Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamasierpien

propozycje imienia dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość
Zoja! Ja tak chciałam Zoję, ale mąż uparł się na Hannę i jest Hanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko co nowoczesne musi być dobre i godne naśladowania. Kiedyś byłem świadkiem jak pewna kobieta woła na córkę Sonia. tak się składa że suka rasy doberman mojego sąsiada ma identyczne imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonia to nie nowoczesne imię, sama znam Sonie co ma 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dobermanica też nie jest młoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoja to piękne imię! Sama jestem w ciąży ale nawet się nie łudzę że mąż się na nie zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi do Jowity pasuje Laura Klara Kornelia Diana Luiza A ja mam Zoję ☺Zosiulkę☺ Zochnę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Kalinę, Jaśminę, Różę, Łucję lub Luizę. Wszystkie piękne, kobiece i nietuzinkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja będę miała Kamilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja będę miała córeczkę Oliwie (moim zdaniem to najpiękniejsze imię) i do Jowity też pasuje. Podoba mi się jeszcze z tu wymienionych Kamila i Kalina. Do Jowity jeszcze pasuje Laura, dla mnie to imię jest takie sobie, ale komuś się może podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka, Ewa, Mia, Miriam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co autorko? wiesz już jakie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety Oliwia to również popularne imię od wielu lat, Aleksandra jest non stop populrne od lat kilkunastu jak nie więcej. W zeszłym roku Aleksandra na miejscu 9 (5428 nadan), Oliwia 11 (4807 nadan), Lenna miejsce 3 (8367 nadan). Marcelina na pewno rzadsza miejsce 29 (2177), mnie jednak nie zachwyca. Może Liwia zamiast Oliwii? Ada, Klara, Łucja, Pola, Iga, Ida, Adriana, Blanka, Bianka, Róża, Eliza, Daria, Dagmara, Zoja, Małgorzata, Sandra, Antonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Helenke i uwazam ze to najpiekniejsze imie na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siosia :O..nie no jeb/łam :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję Laura albo Iga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Ariana. Może Ci sie spodoba? Druga córka będzie miała na imię Fiona. Podoba mi sie też Nastia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potepiam niczyich imion, kazdemu podoba sie co innego i ma prawo do nadania dziecku takiego imienia, jakie chce. ALE jak slysze imie Fiona, to od razu mam przed oczami zielona ogrzyce, albo mega, ale to mega wkurzajaca suke rasy sznaucer miniaturka mojej szwagierki, wybacz:), Mnie sie podoba Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiona hmm...a syn Shrek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klementyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co takiego ze dam na imie corce Fiona. Co z tego ze ktos nazwal tak fikcyjna postac? Wybywam z tej Polski bo naprawde z tolarencja to tu na bakier.. nie jest to imie osmieszajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju, ale sie porobilo... Damesa z Polski az wyjechac musi, bo ktos powiedzial co o imieniu. Masz prawo dac swojej corce na imie nawet Kopciuszek, nic mi do tego. A ja mam prawo do tego, by z czyms/kims to imie kojarzyc. I nic nie poradze, ze gdy slysze to imie, to widze fikcyjna postac. Nigdy nie spotkalam tego imienia u ludzi, tylko w Shreku, ewentualnie psy moich znajomych tak maja na imie, stad moje skojarzenia. A Ty, prosze nie rzucaj slow na wiatr i wyjedz, bo Polska potrzebuje nie tylko ludzi tolerancyjnych, ale i z dystansem do siebie. Ale zaloze sie, ze o wyjezdzie napisalas tylko po to, by udowodnic, jaka ta Polska jest wredna i nietolerancyjna (nawet biednej ojczyznie sie dostalo), a tak naprawde to dalej bedziesz dupsko trzymac w tym ''zacofanym'' kraju. To juz nie wiedzialam, ze tolerancja zabrania miec wlasne opienie na dany temat. No ale to jest takie typowo zachodnie- tolerowac wszystko, jak leci, bez wlasnego zdania, byle nie uzywac wlasnego mozgu i nie miec wlasnych opinii wyrobionych... TOLEROWAC ponad wszystko- wszystkich i wszystko. Ot, rozumowanie... Kto powiedzial, ze jak dasz na imie corce Fiona, a synowi Pluto, to nie bedzie to tolerowane w Polsce? BEDZIE, tylko kazdy bedzie mial swoje wlasne odczucia wobez tych imion, a tego zabronic nie mozesz nikomu, nawet zaslaniajac sie szeroko pojeta ostatnimi czasy TOLERANCJA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Kalina, Jaśmina, Aniela, Agata, Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annika, Daria, Olena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No i co takiego ze dam na imie corce Fiona. Co z tego ze ktos nazwal tak fikcyjna postac? Wybywam z tej Polski bo naprawde z tolarencja to tu na bakier.. nie jest to imie osmieszajace. X Oj, jest to imię ośmieszające...chcesz czy nie każdemu kojarzy się tylko z jedną Fioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się bardzo podoba Oliwia i uważam ze pasuje do Jowity, oba imiona mają coś w sobie. Oliwia niby popularne ale osobiście znam tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam córkę Oliwę Wiktorię :) Imię Łucja jeszcze mnie urzekło, podobało mi się też zawsze Urszula, ale mąż się nie zgodził na Ulę i sam wymyślił Olwię :) Spodobało mi się i tak zostało. Nie znamy żadnej innej dziewczynki/nastolatki/pani o takowym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bianka-moja coreczka cudowna tak ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atakują teraz Maja i Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×