Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorda

Waga w 34 tyg ciazy

Polecane posty

Gość Gorda

Mam juz 16 na plusie i ryczec mi sie chce. Przed ciaza juz wazylam 67 kg przy wzroscie 170. Gruba nie bylam, calkiem ladnie wygladalam na moj wzrost chociaz najlepiej sie czuje w ponizej 65. A teraz juz waze 83kg, dodam ze od miesiaca nie przybieram juz nic, myslicie ze tak jue zostanie do konca? Ile kg zrzuce odrazu po porodzie? Ktoras miala podobna wage i wzrost podczas ciazy? Nie chce sie porownywac do tych co preybraly 20-25 kg ale przed ciaza wazyly 50kg ani tych co przytyly 5 kg a przed ciaea juz mialy spora nadwage. Napiszcie cos bo zalamana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej licz połowę z tego co przytyjesz. Jeszcze może ci dojść kilka kg ale nie martw się, po ciąży zadbasz o siebie, na wszystko przyjdzie czas tylko potrzeba chęci i silnej woli by nie zostać z tymi nadprogramowymi kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 33 tyg.mam 11 kg na plusie. Nie martw się kilogramami je zawsze mozna zrzucić. Ważne żebyś dbała o sobie i dziecko urodziło się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój. Znam kobiety, które przytyly i 30 a teraz laski. Te, które po ciąży się zaniedbaly mogą mieć prretensje tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
no ja znam siebie i wiem ze sie bede katowac zaraz po ciazy, ale zle sie czuje strasznie sama ze soba. Jestem z tych co zeby utrzymac ladna figure musza zyc o wodzie i lisciach salaty, a od patrzenia na czekolade rosnie mi tylek. I jem teraz zdrowo, ale pierwsze miesiace jadlam na co mialam ochote , i tak sie ciesze ze to jeszcze nie te 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorda ja jestem w 33tc przytyłam już 14 kg czuje się z tym kiepsko... W ostatnim msc nie przybrałam nic, ale początki to była masakra, dużo leżałam i źle się czułam. Teraz bardziej panuje nad tym co i jak jem, ale mimo wszystko zostało jeszcze 7 tyg do rozwiązania i pewnie kg zwiększą się, także nie załamuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą wazylam 65 kg/172. Tuż przed porodem wazylam równo 83,5 kg. Po prawie miesiącu 73,5 :) reszta jak zakładam to tłuszcz więc czeka mnie trochę pracy. . W 1 ciąży przytylam identycznie ok 18 kg, 16 kg zrzucilam bez diet i ćwiczeń do jesieni ( rodzilam w lutym ), 2 kg mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
no to widze ze podobnie do mnie. Ja tak jak pisalam ze ostatnie tygodnie juz nic nie przybieram, wiec mam taka cicha nadzieje ze juz waga do gory nie pojdzie jak sie bede przez ten ostatni miesiac bardzo pilnowac. Ja mimo wszystko zaczynam jakas dietke odrazu po porodzie, nie mowie o glodzeniu sie bo mam zamiar kp ale jest zdrowo i na ujelnym bilansie. KtTos moze mi powiedziec kiedy po porodzie mozna uprawiac sport? Cwiczenia typu cardio? Bieganie itp? Albo chocby zestaw typu chodakowskiej? Bede rodzic kwiecien/maj i chce wygladac jal czlowiek w to lato. Mam okropne problemy z celulitem wiec bede musiala sie pomeczyc z cwieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 173/59 przed ciążą w trakcie przytylam 20 kg po dwóch tyg. od porodu 63 a 5 miesięcy po porodzie waze 56kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
A stosowalas diete? Te 20 kg to od jedzenia niezdrowo czy taka twoja uroda? Bo tu tez pisza ze przytyly po 15-20kg ale wszystko w brzuch, a po ciazy w stare jeansy weszly. Ja przytylam ogolnie, wielka dupa, ramiona, waleczki na plecach i galaretowate wielkie uda i okragla buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna dieta. Na cwiczenia nawet w domu nie mialam sil. Mysle ze przy "skakaniu"przy dziecku mi zeszło. Najgorzej bałam się o brzuch bo mialam wiotka skórę (na szczęście bez rozstępów nie wiem czy to geny czy bio oil -3 opakowania smarujac brzuch bardzo nieregularnie) mam brzuch jak sprzed ciazy a nawet bardziej płaski. Jak patrzę na zdj w 40tyg.ciazy to widzę napuchnieta buzię i duszy brzuch trochę poszło w biodra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam bardzo zdrowo całkowicie zrezygnowałam z fast foodow, czasami jadła domowe ciasto. Z początku byłam prawie na samych owocach bo nic mi nie smakowało. Kawa herbata gazowane - odstawiłam całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sporo te 16 kg w 34 tc, tym bardziej że pewnie do końca do ok. +20 kg dobijesz, no ale też nie tragedia, bez przesady, no i jesteś dość wysoka...poleci ci waga pewnie szybko po porodzie w dół... Ja aktualnie jestem 33/34 tc i od wagi wyjściowej ok. 7 kg na plusie, a on tego co schudłam na początku ciąży to 9 kg...no ok, ale i tak mniemam, że będzie ponad 10 kg przed porodem, a z pierwszym dzieckiem miałam równo +10 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
Gosciu 13:14 Myslisz ze do 20 kg dojade? Bo to znaczy ze musialabym teraz zaczac przybierac ok 1kg tygodniowo, a nie przytylam ani grama od 31 tyg, co znaczy ze ja te kg mialam juz wtedy i nagle stanelo. Chociaz brzuch rosnie, podejrzewam ze dziecko czerpie z moich zapasow. Wydaje mi sie ze bede mogla kontrolowac wage bardzo delikatna dieta i dlugimi spacerami, no chyba ze zaczne puchnac to ta waga sie ruszy do gory. Do tej pory nie puchlam. I mam sporo energi jak na 8 miesiac. Dzieki dziewczyny, poprawilyscie mi humor, widze ze sama nie jestem. Juz nie moge sie doczekac kiedy bede sie mogla wziasc za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorda dokładnie mialam takie same myśli ze wezmę się za siebie aby tylko urodzić. Ale ciężki mialam połóg cały czas wlecze sie za mną anemia. Mija 6miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
O jejku, i jak z waga u ciebie? Nie moglas nic zgubic przy anemi chociaz sama dieta? Jak to u ciebie wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta waga to tez zależy czy ci się woda zatrzymuje czy nie. Ja w pierwszej ciąży 20 i to niestety był tłuszcz, także dochodziłam do siebie 1,5 roku i to z dietą w drugiej 8 i jest git. 7 kilo to po wyjściu ze szpitala. Ale mam koleżankę która "przytyla" 20 kilo i nie było śladu po 1,5 miesiaca bo u niej właśnie woda się tak bardzo zatrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
No ja nie mam watpliwosci ze te moje kg to tluszcz, ale tez wydaje mi sie ze 1.5 roku na zzucenie kilku kilo to sporo przy diecie. Ja jestem w stanie je zrzucic w kilka tyg jak sie biore za siebie bardzo. Licze ze z 10 kg nadprogramowych jest. I najlepiej jakby sie udalo 1kg na tydzien. Moja koleeanka urodzila niedawno, przytyla 12kg, a po wyjsciu ze szpitaka miala 10 mniej, w nastepny tydzien juz byla w swojej wadze. Ale te 12 kg to ona tylko w brzuchu miala. Ja nie licze az na takie cuda ale mam nadieje ze w dwa miesiace bede w swojej wadze bo jak nie to bedzie depresja pewnie w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że jak się trochę postarasz do szybko zrzucisz po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w ciazy. Daj sobie czas. Ja waze 64 kg, 23 tydzien. Na plusie juz 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
64 to ja nawet przed ciaza nie wazylam... A ile masz wzroztu. Pewnie przybierasz duzo bo bylad bardzo szczuplutka wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 34 tc miałam jakieś 11, dobiłam ekhm do 15.. Teraz jestem 4 tygodnie po porodzie i jestem cudownie zaskoczona, bo zostały mi 3 kg :) Ćwiczyłam dużo w ciąży - basen, pilates itp. Zaprocentowało. Polecam! Ciąż to nie czas obżarstwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dwóch ciazach przytylam 24kg. 174cm. Waga startowa 64. Prawie 90kg na porodowce. Po niecałych 4miesiacach waga 62kg:-) ćwiczenia 3x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciazy przytylam 20 kg, kolo pol roku po porodzie zostaly mi dwa kg. Teraz jestem wlasnie w 40 tygodniu ciazy (czekam juz na porod) i mam jakies 23 kg na plusie :( ale mam nadzieje.ze.tez wszystko zrzuce tak jak po pierwszym porodzie. Lubie cwiczyc, biegac, spacerowac wiec predzej czy pozniej sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorda
No ale dziewczyny jak to jest z tymi cwiczeniami. Co macie na mysli mowiac, cwiczylam po porodzie i 2 miesiace po juz wrocilam do wagi. Zeby zrzucac kilogramy trzeba robic cardio, czyli bieganie, rower, spinning itp. Kiedy mozna zaczac po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam ja po porodzie to nie mogłam się wyprostować tak mnie kręgosłup i miednicy bolała ponad miesiąc a Wy cwiczycie jeszcze w połogu? Nie bylyscie osłabione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych cwiczen- ja po okolo trzech miesiacach zaczelam treningi z chodakowska- poczatki byly masakryczne bo np nie bylam w stanie podniesc sie z podlogi zeby zrobic.jeden brzuszek :( ale na szczescie miesnie sobie przypomnialy jak cwiczylam przed porodem i po jakims miesiacu bylo juz widac efekty cwiczen :) (pisalam wczoraj ze przytylam w pierwszej ciazy 20 kg i po pol roku zostaly mi dwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×