Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DAMY I WIEŚNIACZKI. WIDZIAŁYŚCIE?

Polecane posty

Gość gość

Widziałyście w sobotę wieczorem na ttv odcinek dam i wieśniaczek? Ta ze wsi mnie rozwaliła. Wiem, ze niektórzy ludzie mieszkający na wsi moga byc z lekka zacofani, ale ona jest kompletnie 3 dni za murzynami, ciemnogród jakiego w życiu nie widziałam. Jak oni te dzieci wychowają...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam bylo? Chyba przegapilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to czasem oglądam i ten odcinek też widziałam. Tłuk i jełop jakich mało. Zamknięta na wszystko co nowe i obce i nastawiona, że to co nieznane to złe. Lubię kiedy te babki ze wsi są ciekawe świata, wyluzowane, chcą dać sobie szansę, a to coś? Jak wypaliła z tą swoją skwaszoną mordą, że teatr, filharmonia to strata czasu to mi szczęka opadła normalnie. No i nie wiem czy zauważylaś ale te babeczki z zespołu ludowego z tej wsi takie zapuszczone ani zaniedbane nie były jak ona. Wręcz przeciwnie fajne kobietki. Aaaaaa i te futrzaste jej giry! :D Nawet moja babcia na wsi w latach 60-tych była bardziej zadbana i kobieca i w zasadzie jak gdzieś szła to nikt by jej od miejskiej urzędaski nie odróżnił haha ona nawet w polu była kobieca. Długi warkocz, piękny uśmiech, zgrabne nogi, talia. Widziałam nieraz jej zdjęcia z młodości. W ogóle te babeczki to były lale :D a to? Kwadratowa, ociosana jak kołek, przysadzista, gruba bo się obżera goownem, braki w uzębieniu i to w XXI wieku gdzie ma dostęp do tego o czym moja babcia nawet pomarzyć nie mogła Wstyd normalnie ludziom ze wsi i kobietom robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Można gdzieś obejrzeć powtórkę? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem czemu ma sluzyc ten program. Mi sie podobal odcinek z agnieszka orzechowska fajna z niej babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Nie wiem czy gdzieś mozna jeszcze to obejrzeć, moze na ipli? Sprawdź. Szczerze mowiąc to pierwszy raz to oglądałam, bo cała nasza trójka- ja, mąż, dziecko chorzy i z nudów leciałam pilotem kanał po kanale i natrafiłam na to. No te giry to masakra była:O o zębach już nawet nie wspominam, bo jej mąż miał to samo więc dla nich to chyba norma. Dzieci tez będą miały takie na bank. Podobało mi się jak córka damy miała na nią wy/je/ba/ne:D no i jakiego buraka dostała na twarzy gdy przyszedł ten od fitnesy czy tam jogi, już nie pamiętam. Dotknął jej biodra, a ta jak porabana się spaliła. Nie, ja jestem serio w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czemu ma służyć? Reklamie dam. Taki lans po prostu. Pokazać się trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta ze wsi jak się wylansowała? Poszła na zakupy i zamiast fajnej kiecki, to kupiła jakąś kwiecistą jak typowa wieśniara. Zero chęci aby coś ze sobą zrobić. I makijaż drugi raz w życiu ...ciekawe jak często zęby myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sądząc po stanie tego uzębienia to chyba nie za często :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej...ja rozumiem bieda biedą, ale szczoteczka do zębów, pasta i wizyty na nfz to chyba nie taki drogi interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty chyba nie chodzisz na nfz na wizyty, tepaczko? musiałabys czekac pół roku na wyrywanie zeba, kanałowego na większosc zebów nie robia... ja raz jakbyłam na nfz to po tem chodziłam z bólu po scianach, nie wiem jak to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dama się lansuje a wiesniaczka dostaje tysiąc zł za dzień tego cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem gorszymi wieśniaczkami są te całe "damy". Ta Rosjanka wielka pani, ona byka nie pozwoli sprzedać,aż się popłacze, do mięsa się nie dotknie, bo ją to obrzydza, a tylko ciekawe co wp*****la? Jedynie córka jej się udała, fajna i ładna dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Agnieszka Orzechowska wielka mi dama, tak się oszpeciła, że wygląda jak koczkodan, ta wieśniaczka dużo fajniejsza, może nie tak urodna, ale w życiu lekko nie miała i mądrze zadysponowała tym tysiakiem na ubrania dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Ukrainka to porażka, płacze nad bykiem ale kiełbasę wpieprza, a córeczka okazywała pogardę "wiesniaczce"więc nie jest ani dobrym ani mądrym człowiekiem. Celowo chciała upokorzyć prostą kobietę która mogłaby być jej matka, nienawidzę takich ludzi, takie właśnie w obozach koncentracyjnych były największymi sadystkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ale ty chyba nie chodzisz na nfz na wizyty, tepaczko? musiałabys czekac pół roku na wyrywanie zeba, kanałowego na większosc zebów nie robia... ja raz jakbyłam na nfz to po tem chodziłam z bólu po scianach, nie wiem jak to zrobili vvvvvvvvvvvvvv To lepiej nie iść wcale niż poczekać pół roku? Normalna jesteś? Po drugie bieda aż piszczy a ta dała sobie zrobić 4 dzieci. Niech sobie jeszcze drugie tyle dorobi to na pewno im sie polepszy. Po trzecie jęczała, że żyją za 2,500 zł? Wierzysz? Bo ja nie. Na same dzieciaki z 500 plus zgarnia 2 koła, a podobno gdzieś tam dorywczo pracuje no i chyba ten jej buhaj tez jakieś pieniadze przynosi do domu. A jeśli nie, to wychodzi na to, ze żyją tylko z 500 plus i jakichś dodatkowym groszy, które ona dorobi. To teraz się pytam - z czego żyli zanim dostawali świadczenie na dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damy to nic innego jak prostytutki, myślicie że na czym się "dorobiły"? Tak jak ta Orzechowa właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co wy chcecie od corki damy? Mowiła głośno to, co każdy z nas myślał o wieśniaczce. Zaniedbana na maksa, a przeciez maszynka do golenia i szampon do włosów nie kosztuja kokosów. Ale dla mężusia na fajki starcza:O No i mycie raz w tygodniu? Nie mówcie, ze to normalne. Jest zaniedbana na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uważasz że właściwe jest mówić grubej ze wygląda jak tłusta świni a niskiej ze jak mały l*******g? Miedzy szczeroscia a chamstwem jest roznica. Mloda chciala upokorzyc starsza i wywyzszyc sie jej kosztem. Mozna wszystko powiedzieć ale kulturalnie i z klasa. Ta zaufana w sobie dziewucha jest większa wiesniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ten program powinien się nazywać bogaczki i biedaczki. Bycie bogatą nie ma nic wspólnego z byciem damą, a bycie wieśniaczką nie oznacza, ze jest sie biednym, zapuszczonym i zacofanym. Ale wracając do tematu, to faktycznie w tym wypadku wieśniaczka przebiła największe zacofanie jakie kiedykolwiek widziałam. Teatr strata czasu...Rozumiem, ze gdy któreś dziecko będzie miało z klasą wypad do teatru, to nie dostanie tych paru zł na bilet bo to strata czasu. Wychowa ich na takich samych ciemnych ludzi jakim jest ona i jej mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta wiesniaczka nigdy nie była w teatrze a potem jej sie spodobało. A ze powiedziała że strata czasu? W jej przypadku to prawda, przecież zanim ona dostałaby się ze swojego zadupia do najbliższego teatru i z powrotem to cały dzień by minął. A kto robiony w gospodarstwie, gorltowal dzieciom itd. Spójrzcie na to w ten sposób. A golenia nóg? No cóż, nie jest jej to widocznie do niczego potrzebne, jedyne co bym jej zasugerowała to dbanie o uzębienia , nawet na NFZ można zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:33 przeciez ona jej w oczy tego nie powiedziała, więc opanuj się. Wieśniaczka jest sama sobie winna, że tak wygląda. Sorry, ale taka jest prawda. No powiedz czy myjesz się raz w tygodniu? Jej paznokcie to była porażka, zęby, włosy...wszystko jak leci zaniedbane na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna ta nasza polska rzeczywistość jeśli są jezcze kobiety o takiej mentalności,że szkoda kasy na chleb dla dzieci,szampon do włosów ale na fajki,vodke dla kochasia jest. Sama kiedyś próbowałam pomóc takiej kobiecie ale ona mojej pomocy NIE CHCIAŁA, była jeszcze zla i wyganiała mnie ''bo się stary dowie ze tu bylam'' szkoda tylko ze stacja tv nie pomoże w inny sposob tylko osmiesza te kobiety,czyni z tego rozrywkę dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl jak one te giry goliła wiadrze koo/rva lałam z tego. Boże kto się tak zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, była zaniedbana i producentom o to dokładnie chodziło, żeby zwiększyć oglądalność i żeby tacy ludzie jak ty mieli o czym rozprawiać . Takich kobiet jest mnóstwo nawet w mieście. Nie każda ma czas i ochotę na malowanie pazurków i depilowanie paszek. Koło każdej można postawić jeszcze bardziej odpicowaną lalkę. Ten program podobnie jak Chłopaki do wzięcia ma na celu ośmieszanie prostych, nierzadko upośledzonych ludzi w celu zwiększenia oglądalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:44 mam wrażenie,że stacja ttv lubuje się w takich akcjach,aby zwiększyć oglądalność. Widziałaś program prowokacje Betlejweskiego i odcinek,w którym bezrobotni odpowiedzieli na ogłoszenie o pracę? Byłam tak zniesmaczona,że przestałam oglądać ten kanał w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak powiedziała damie, ze jej córka miała chamski strój. Powiedzcie jakim cudem strój może byc chamski? Chamskie moze byc zachowanie, ale strój. Dziwię się damie, że jej nie pocisnęła. Ponadto nie powiedziała jej nic złego o mężu, który ewidentnie jest chamem i prostakiem. A pani z 09:33 tak się bulwersuje, ze ta młoda nią pogardzała, a chyba nie zauważyła, że młoda w oczy jej nic nie powiedziała w przeciwieństwie do wiesniaczki, która bez ogródek powiedziała, ze wygląda jak pierwsza lepsza. No kulturka, ze ho ho. A przecież ta córka dam ubrana była normalnie, spodenki, bluzka, rajstopy...poza tym to był strój na wystep z ogniem, a na co dzień było widac że chodzi ubrana zwyczajnie, dżinsy, kurtka jakaś bluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 09:44 a ktoś ją zmuszał do wystepu w tym programie? Ciebie by ktoś zmusił gdybys nie miała ochoty? Bo mnie nie. Sama wysłała zgłoszenie, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 9:33 wieśniaczka mówiąc córce damy ze wygląda jak pierwsza lepsza zachowała sie fair według ciebie? nie mogła tego powiedzieć kulturalnie i z klasą? No słucham chcę odpowiedzi od ciebie. Bo jakoś nie słyszałam żeby młoda jej powiedziała że jest szczerbata i gruba. więc kto tu sie zachował jak prostak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×