Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co robić ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć Wam. Trochę głupio, że tu piszę, ale tak na prawdę nie mam komu się wygadać, choć może nawet nie umiem.. a potrzebuję tego Zacznę od tego że chodzi o.. No dobra, jestem z chłopakiem ponad pół roku, mieszkamy już razem, studiujemy w innym mieście niż mieszkamy, wszysko mogłoby być pięknie,tylko że w tym wszystkim jest jednen problem. Przed naszym oficjalnym byciem razem, leciał na boki ze swoją byłą-już dziewczyną. Tłumaczył się, przepraszał(nie wiedział co robił, to była jego pierwsza dziewczyna, pierwszy seks itp)... a ja w końcu uległam. Mimo, że nie byliśmy razem czułam się zraniona, mocno zraniona, nie spłałam, nie jadłam, ale coś w nim kurcze było, że nie mogłam dać sobie spokoju, to pierwszy chłopak na poważnie, wkręciłam się strasznie, no i wyszło jak wyszło.. Sęk w tym, że minęło już tyle czasu, a ja dalej o tym zapomnieć nie mogę, mimo, że go kocham, chciałabym być dalej z nim-choć może to strach przed samotnością? No i teraz pytanie do was, czy jest szansa abym mogła o tym zapomnieć? Albo czy możecie mi coś doradzić? Niektóre pary po takich przygodach, stają się silniejsze, ale czy spotka to też i nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×